مدیرامورسه برق اردبیل از اجرای طرح نیرو رسانی به بلوک ۸ شهرک کوثر خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

برق
واحدی با اعلام این خبر افزود: بلوک ۸کوثر یکی از شهرک های تازه تاسیس شهر اردبیل می باشد که با توسعه شهر و آغاز صدور پروانه ساخت و ساز در این شهرک و در نتیجه درخواست انشعاب از سوی متقاضیان برق نیازمند نیرورسانی به این شهرک بوده که این پروژه از سال۹۷  با اعتباری بالغ بر ۵/۷ میلیارد  ریال در دستورکار این شرکت قرار گرفت و مقارن با هفته دولت در سال ۹۸ به بهره برداری رسید.
وی  افزود : با توجه به عدم در نظر گرفتن مکان نصب تاسیسات پست برق و رعایت حریم شبکه ۲۰کیلو ولت هوایی و مشخص نبودن دقیق بروکف در این شهرک، اجرای طرح با مشکلاتی مواجه شده بود  که جهت رفع آنها جلسات متعددی با دستگاههای خدمت رسان برگزار گردید.
برق
مدیر امور سه برق اردبیل  خاطر نشان کرد : در اجرای این طرح دو دستگاه پست هوایی ۳۱۵KVA به همراه ۷ فیدر فشارضعیف احداث شد ، همچنین با نصب ۳۲ اصله پایه بتنی ۱۲متری و ۶۴ اصله پایه بتنی ۹ متری، و احداث ۷۵۰ متر شبکه بیست کیلو ولت هوایی با سیم نمره ۱۲۶ و ۲۸۰۰ متر شبکه ۴۰۰ ولت هوایی با کابل خودنگهدار نمره ۷۰، ساکنان این شهرک از نعمت برق برخوردار شدند.
گفتنی است ، بلوک ۸ شهرک کوثر دارای ۱۵۰ قطعه و ۱۰۰۰ مشترک (خانگی ، عمومی ، تجاری) می باشدکه بیش از ۸۵ درصد این مشترکین در بخش خانگی قرار دارند.

۸۵ درصد مشترکان برق خانگی در کوثر وجود دارد

انتهای پیام/