فرماندار خلخال خبر داد

فرماندار خلخال گفت: ممنوعیت ورود مسئولان و مدیران اجرایی برای ورود به تبلیغات انتخابات وجود دارد و در این راستا باید اقدامات لازم انجام شود .


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

فریدون بابایی

 

تبلیغات انتخاباتی توسط مسولان خلخال ممنوع شد.

ممنوعیت ورود مسئولان به تبلیغات انتخاباتی وجود دارد و در این راستا باید اقدامات لازم انجام شود و با مدیری که به هر عنوان به این امر بی‌توجهی کند برخورد و مدیر دیگری جایگزین این گونه مدیران خواهد شد.

فریدون بابایی در جلسه شورای اداری خلخال با اشاره به اینکه  تبلیغات انتخابات  توسط مسئولان ممنوع است، افزود: در حالی که حضور کارکنان دولت در اوقات و ساعات غیراداری در عرصه تبلیغاتی انتخاباتی منعی ندارد ولی هرگونه حضور مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و دولتی در این گونه موارد ممنوع و با مدیران بی‌توجه به این امر برابر مقررات برخورد می‌شود.

 مسئولان به تبلیغات انتخاباتی ورود نکنند

وی اظهار داشت: تلاش همه مدیران اجرایی و مجموعه دولت فراهم‌سازی بستری مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب نامزد دلخواه با پرهیز از هرگونه جانبداری از هر یک از نامزدها تا روز رای‌گیری است.

ضرورت سکونت مدیران غیربومی در خلخال

فرماندار خلخال همچنین بر لزوم رعایت قانون مربوط به ضرورت سکونت مدیران غیربومی شهرستان در خلخال تاکید کرد و افزود: صراحت قانون بر اسکان مدیران اجرایی در شهرستان و حوزه محل خدمت تاکید کرده و با مدیری که به هر عنوان به این امر بی‌توجهی کند برخورد و مدیر دیگری جایگزین این گونه مدیران خواهد شد.

وی با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهوری و هیات دولت به استان اردبیل از مسئولان اجرایی این شهرستان خواست تا جمع‌بندی پیشنهادات خود در خصوص اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های عمرانی را به فرمانداری ارائه کنند تا به نحو احسن از این سفر برای تامین اعتبارات موردنیاز طرح‌های عمرانی منطقه و تحقق خواسته‌های مردم استفاده شود و مدیران در وقت اداری به تبلیغات انتخابات ورود پیدا نکنند.

تبلیغات انتخابات زودهنگام ممنوع است

وی از هفته دفاع مقدس به عنوان ماندگارترین تاریخ انقلاب و نظام اسلامی ایران و به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور یاد کرد و گفت: گرامیداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس و انتقال فرهنگ این دوران به نسل جدید از جمله وظایف مهم مسئولان اجرایی و دستگاه‌های فرهنگی منطقه است.

انتهای پیام/ایرنا