مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل مطرح کرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: زیرساخت‌های لازم در کمپ گردشگری «برزند گرمی» مهیا شده تا این مکان آماده سرمایه گذاری شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

نادر فلاحی

افتتاح کمپ بزرگ گردشگری در گرمی با آماده شدن زیرساخت‌های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کمپ گردشگری «برزند گرمی» به زودی عملیات عمرانی در این منطقه آغاز شد.

نادر فلاحی در جلسه ساماندهی دفاتر خدمات گردشگری اردبیل که در محل سالن جلسات اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد، تصریح کرد: با آماده شدن زیرساخت‌های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کمپ گردشگری «برزند گرمی» به زودی عملیات عمرانی در این منطقه با حضور سرمایه گذاران آغاز خواهد شد.

افتتاح کمپ بزرگ گردشگری در گرمی در مساحت ۶ هزار متر

به گفته وی این مکان در مساحت ۶ هزار متر مربعی آماده شده و بهره برداری از آن می‌تواند به عنوان نقطه عطفی برای گردشگری استان محسوب شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل به نگاه ویژه برای ارتقای زیرساخت‌های گردشگری منطقه با حمایت‌های استانداری اردبیل اشاره کرد و افزود: صنعت گردشگری به عنوان بخش محوری توسعه اقتصادی استان شناخته شده و امیدواریم با معرفی هر چه مناسب قابلیت‌های گردشگری منطقه به آنچه که در این بخش مدنظر قرار دادیم، دست یابیم.

به گفته فلاحی تا کنون بیش از سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری اردبیل هزینه شده و در تلاش هستیم از منابع استانی و ملی اعتبارات بیشتری را برای توسعه گردشگری استان تخصیص دهیم.

وی به جاذبه‌های کم نظیر گردشگری شهرستان مرزی گرمی مغان در شمال استان اشاره کرد و افزود: توجه به نمازخانه‌ها، ایجاد آلاچیق‌های استاندارد و مناسب و بهره برداری از سالن‌های پذیرایی و سکوهای اقامتی در مناطق گردشگری این منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در پایان بر ضرورت ساماندهی دفاتر خدمات گردشگری استان تأکید کرد و ادامه داد: افزایش نظارت‌ها بر چگونگی فعالیت این مراکز و رعایت ضوابط و مقررات برای جلب رضایت مسافران و افزایش مدت زمان ماندگاری گردشگران یک ضرورت است.


افتتاح کمپ بزرگ گردشگری در گرمی برای توسعه گردشگری

انتهای پیام/مهر