استاندار اردبیل با اشاره به اینکه طلاق آسیب اول استان است، افزود: ۷۰ درصد طلاقهای صورت گرفته استان در هفت سال اول زندگی اتقاق افتاده است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اکبر بهنام جو

آسیب اصلی استان طلاق است که باید راههای پیشگیری و مقابله بررسی شود و  در استان اقدامات خوبی انجام شده است.

اکبر بهنامجو در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: در حوزه سیاسی استانداری در راستای شناسایی آسیبهای اجتماعی موجود در استان اقدامات خوبی انجام شده است تا با آنها راههای پیشگیری و مقابله بررسی شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه طلاق یکی از آسیبهای اول استان است، یادآورشد: این آسیب می تواند نزاع، افسردگی، ناامیدی در بین خانواده‌ها، اعتیاد و همچنین ضربه زدن به مسائل اقتصادی استان منجر شود.

آسیب اصلی استان طلاق اعلام شد

وی ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و اداری استان موظف هستند با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و کارگاه‌های مهارت آموزی برای کارکنان خود و خانواده‌های آنها از آسیبهای احتمالی پیشگیری کنند.

استاندار اردبیل آسیب اصلی استان طلاق است

استاندار اردبیل در ادامه با اقدامات انجام شده در استان اشاره کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی راه‌آهن اردبیل- میانه، احداث بزرگراه‌ها،سدهای خاکی و چندین طرح گردشگری افق روشنی را برای استان ترسیم کرده بطوریکه انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌های اجرایی با حمایت از سرمایه‌گذاران توسعه و پیشرفت استان را در اولویت کاری خود قرار دهند.

انتهای پیام/ایسنا