مدیر مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد (آبگرم معدنی پهنلو سرعین)

مدیر مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد (آبگرم معدنی پهنلو سرعین) با بیان اینکه ۴۰ درصد افزایش مسافر خارجی را به هتل ارشاد سرعین شاهد هستیم، گفت: در ۶ ماهه امسال ۳۱۳ مسافر خارجی از کشورهای عراق، آذربایجان و .... میهمان هتل ارشاد و آبگرم پهنلو بودند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سهراب موسی زاده

هتل ارشاد سرعین آبگرم معدنی پهنلو با ویژگی ها و خواص منحصربفرد

حاج سهراب موسی زاده در گفت و گو با خبرنگار ساوالان خبر اظهار کرد: سال گذشته ۲۰۵ مسافر از کشورهای خارجی پذیرش داشتیم که امسال شاهد افزایش ۴۰ درصدی نسبت به سال ۹۷ در این حوزه هستیم.

وی با اشاره به افزایش مسافر به شهرستان سرعین عنوان کرد: در ماه های تیر و مرداد شاهد افزایش ورودی گردشگر و مسافر به این شهرستان بودیم که هتل و آبدرمانی ارشاد سرعین آماده میزبانی از این میهمانان و گردشگران بود.

افزایش پارکینگ ارائه خدمات به مسافران در هتل ارشاد سرعین

مدیر مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد (آبگرم معدنی پهنلو سرعین) با بیان اینکه پارکینگ شماره یک این هتل با ظرفیت ۱۳۰ ماشین ارائه خدمات می کند، یادآور شد: پارکینگ شماره دو هتل ارشاد سرعین با ظرفیت ۱۵۰ ماشین آماده ارائه خدمات به مسافران و همشریان می باشد.

 

موسی زاده با اشاره به افزایش اقامت مسافران به چهار روز یادآور شد: خدمات ارائه شده به مسافران در پکیچ خاصی طراحی شده و به مسافران ارائه می شود که مسافران در قالب تور از شهرهای مختلف استان اردبیل بازدید می کنند.

برگزاری طرح زمستان ویژه کارمندان ادارات اردبیل

مدیر مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد (آبگرم معدنی پهنلو سرعین) با اشاره به طرح زمستانه هتل و آبدرمانی ارشاد سرعین عنوان کرد: تخفیف ۴۰ درصدی برای کارکنان ادارات در نظر گرفته شده است که کارمندان می‌توانند با ارائه کارت کارمندی از خدمات بهره مند شوند.

موسی زاده گفت: برای کارمندان فرهنگیان، نیروی انتظامی، امنیتی و سپاه تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است که ما آماده میزبانی از هموطنان هستیم.

وی با اشاره به اینکه ۶۷ نفر بیمه شده در مجتمع مشغول فعالیت هستند، یادآور شد: در تابستان امسال ۱۰۷ نیرو ماساژو جذب کردیم که در آبدرمانی  مستقر و خدمات ارائه دادند.

فعالیت ۴ نیروی غریق نجات در هتل ارشاد سرعین

مدیر مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد (آبگرم معدنی پهنلو سرعین) عنوان کرد: ۴ نیروی غریق نجات در این آبدرمانی مشغول فعالیت هست که دو نفر خانم و دو نفر آقا به صورت دائمی در آبدرمانی حضور دارند.

مدیر مجموعه هتل و آبدرمانی ارشاد (آبگرم معدنی پهنلو سرعین) با ویژگی ها و خواص منحصربفرد خود در قلب سرعین سال هاست که از میهمانان این شهر گردشگری و اهالی استان اردبیل آبرومندانه پذیرایی می کند.

انتهای پیام/