رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور به میزبانی استان خراسان جنوبی برگزار شد که تیم کشتی اردبیل در این مسابقه با ۹ کشتی گیر با دست خالی به استان بازگشتند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

کشتی

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور گرامیداشت شهید ابراهیم هادی روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه و با حضور ۲۹۸ کشتی گیر از سراسر کشور برگزار شد تیم کشتی اردبیل در این مسابقه با ۹ کشتی گیر شرکت کرده بود که در پایان دست خالی به استان بازگشتند.

رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور گرامیداشت شهید ابراهیم هادی روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه و با حضور ۲۹۸ کشتی گیر از سراسر کشور به میزبانی استان خراسان جنوبی برگزار شد که تیم کشتی اردبیل در این مسابقه با ۹ کشتی گیر شرکت کرده بود که در پایان دست خالی به استان بازگشتند.

جایگاه سی و چهارمی برای تیم کشتی استان اردبیل

تیم کشتی آزاد اردبیل در بخش تیمی با کسب ۱۶ امتیاز تیمی در بین ۳۴ تیم در جایگاه ۱۸ کشور قرار گرفت.

کشتی اردبیل در یک سال اخیر با حاشیه های مختلف رو برو شده است و یکی از دلایل اصلی شکست ورزشکاران و عدم نتایج مطلوب در این رشته ورزشی نداشت برنامه ریزی مشخص در کشتی استان اردبیل می باشد.

در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته کشتی آزاد و فرنگی که در رده سنی پایه برگزار شده نتایج به دست آمده تیم استان اردبیل در رده سنی پایه می تواند زنگ خطر برای سال های آینده باشد.

انتهای پیام/