معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل سوء مدیریت و یا یک نوع بی‌تفاوتی باعث شده است که امروز با این وضعیت کارخانه عظیم روبه‌رو باشیم و به جای آنکه شاهد اشتغال صدها نفر در اینجا باشیم با تعطیلی این کارخانه تولیدی مواجه هستیم.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

تعطیلی کارخانه صنعتی

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اهمیت رونق تولید در شرایط فعلی اقتصاد گفت: در حال حاضر سوء مدیریت و بی‌تفاوتی برخی مسئولان بلای جان واحدهای تولیدی و کارخانه‌های استان اردبیل شده است.

یوسف خدادادی در بازدید از کارخانه تسنیم‌ اردبیل اظهار داشت: در بازدید اعضای کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان از شهرک صنعتی نیر، وضعیت نابسامان و نیمه‌تعطیل کارخانه عظیم تسنیم مورد بررسی قرار گرفت که برای حل مشکلات این واحد باید اقدامات اساسی انجام شود.

مشکلات و معضلات کارخانه تسنیم در استان قابل حل نیست

وی افزود: پس از بررسی و استماع سخنان سرمایه‌گذار این شرکت آنچه به نظر می‌رسد این است که سوء مدیریت و یا یک نوع بی‌تفاوتی باعث شده است که امروز با این وضعیت کارخانه عظیم روبه‌رو باشیم و به جای آنکه شاهد اشتغال صدها نفر در اینجا باشیم با تعطیلی این کارخانه تولیدی مواجه هستیم.

نائب رئیس کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان اردبیل بیان کرد: به یقین بخش عظیم مشکلات و معضلات این کارخانه در سطح استان قابل حل نیست و باید در مرکز و از وزارتخانه‌های مربوطه حل و فصل شود، بنابراین این موضوع در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و ستاد اقتصاد مقاومتی استان مطرح شده و پیگیری می‌شود.

 

یوسف خدادادی

 

خدادادی تصریح کرد:‌ امیدواریم با همت مسئولان و متولیان در این حوزه، این کارخانه مجددا شروع به کار کند و ما شاهد اشتغال صدها نفر در این کارخانه باشیم چرا که راه‌اندازی و فعالیت هر کارخانه و واحد تولیدی در استان سبب توسعه، پیشرفت و اشتغال‌زایی در استان می‌شود و باید در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام شود.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به سرمایه‌گذاری عظیم انجام شده در این کارخانه گفت: کارخانه تسنیم با سرمایه‌گذاری بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه در شهرک صنعتی نیر احداث شده و ظرفیت اشتغال‌زایی صدها نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم داشته است که به دلیل برخی مشکلات در حال حاضر در رکود به سر می‌برد.

انتهای پیام/تسنیم