سارقان طلا پس از دستگیری که پسر عمو هستند؛ اعتراف به قتل ۳ مرد و ۲ زن جوان اردبیلی کرده اند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

دستگیری قاتل و اوباش

فرمانده انتظامی استان ازسرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی با همدستی ۴ سارق و اعتراف این متهمان به قتل ۵ شهروند اردبیلی خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از مغازه طلافروشی “نمین” در آبان ماه سال جاری و استفاده سارقان از خودروها و پلاک های مسروقه، بررسی موضوع با تشکیل چند اکیپ تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی اردبیل قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی های تخصصی از صحنه جرم مشخص شد در پرونده سرقت مسلحانه نافرجام از طلا فروشی، ۶ سارق مشارکت داشته اند؛ که با جمع بندی دلایل و مستندات قانونی و استفاده از تجهیزات، سارقان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی و با اشرافیت کامل اطلاعاتی در عملیات های مقتدرانه و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انتقال سارقان به پلیس آگاهی و انجام بازجویی های پلیسی از آنان گفت: سارقان در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده به سرقت مسلحانه از طلا فروشی اعتراف کردند.

سردار حسینی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات و بازجویی ها مشخص شد ۲ نفر از سارقان مسلح که پسر عمو هستند؛ اعتراف به قتل ۳ مرد و ۲ زن جوان اردبیلی کرده اند؛ در پایان افزود: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/