رئیس شورای شهر اردبیل:

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: اعضای شورای شهر اردبیل با افزایش سه میلیارد تومانی در ردیف بودجه ۹۸ برای پرداخت پاداش بازنشستگان شهرداری موافقت کردند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

علیرضا پوستی

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: اعضای شورای شهر اردبیل با افزایش سه میلیارد تومانی در ردیف بودجه ۹۸ برای پرداخت پاداش بازنشستگان شهرداری موافقت کردند.

علیرضا پوستی در هشتادوسومین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ۱۳ آبان و در سه حادثه متفاوت ابهت انقلاب اسلامی و ملت ایران تمام هیمنه استکبار جهانی را شکست و روحیه استکبارستیزی این ملت را فصل به فصل تقویت کرد.
وی خاطرنشان کرد: ملت ایران در این ۴۰ سال روی اصول استقلال، آزادی و ارکان جمهوریت و اسلامیت با هیچکس معامله‌ای نکرده و به خواسته‌های نفسانی مستکبران «نه» بزرگ گفتند.

رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: نه تنها قدرت‌های استکباری و استعماری شرق و غرب بلکه ایادی منطقه‌ای آنها ملت ایران را هرگز وادار به عقب‌نشینی نکرده و امت اسلامی با بصیرت و صلابت در دفاع از حاکمیت اسلام و قرآن حرکت کرده‌اند.
پوستی فرارسیدن سالروز شهادت امام حسین عسکری(ع) و آغاز امامت ولیعصر را تبریک گفت و افزود: این انقلاب سرآغاز اتصال به حاکمیت امام عصر است تا ظلم و جور پایان یافته و حقانیت جامعه اسلامی به نمایش گذاشته شود.

شورای شهر اردبیل

کسب جایزه خشت طلایی شهرداری اردبیل

وی با تبریک موفقیت اخیر شهرداری اردبیل در کسب جایزه خشت طلایی به همکاران شهرداری و شورای شهر بیان کرد: شهرداری اردبیل به خاطر بازسازی بنای قدیمی شهرداری موفق به کسب این جایزه جهانی شد تا باردیگر صحنه‌ای از توسعه و پیشرفت شهر اردبیل و توان بالای مجموعه فنی شهرداری به رخ کشیده شود.

رئیس شورای شهر اردبیل از موافقت اعضای شورای شهر اردبیل در اختصاص سه میلیارد تومان اعتبار جدید برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان شهرداری اردبیل خبر داد.

پوستی افزود: در بودجه امسال دو میلیارد تومان به این امر اختصاص یافته بود که این مبلغ کفاف بدهی شهرداری را به بازنشستگان نکرد و با درخواست شهرداری سه میلیارد تومان به این منابع افزوده شد تا در متمم بودجه لحاظ شود.

وی به بازدید اعضای شورا از منطقه آقاباقر و املاک واگذار شده به صاحبان زمین‌های قدیم اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه صاحبان این املاک بضاعت مالی ندارند و رغبتی به سرمایه‌گذاری و جلب مشارکت برای اجرای پروژه‌ها وجود ندارد، اعضای شورای شهر با معافیت صاحبان این املاک در پرداخت هزینه‌های آماده‌سازی موافقت کردند.

انتهای پیام/ایسنا