رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل:

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل با انتقاد از وضعیت نابسامان بازار امام حسین(ع) بیان کرد: وضعیت این بازار شرم‌آور است و گله‌مندی کسبه و اهالی این بازار بجاست.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رحیم آقازاده

رحیم آقازاده گفت: سال‌های سال است که بازار امام حسین(ع) به شکل نابسامان و ناقص به تعدادی کسبه واگذار شده اما به دلیل رونق نداشتن این بازار اهالی گله‌مند بوده و خواستار تعیین تکلیف واحدهای اجاره‌‌‌ای و خریداری شده هستند.

وی وضعیت این بازار را ملال‌آور توصیف کرد و افزود: یا باید شهرداری نسبت به تخریب و بازسازی آن اقدام کند و یا اینکه نحوه واگذاری آن مشخص و پروژه در قالب یک مجموعه تجاری مشارکتی توسط بخش خصوصی عملیاتی و اجرایی شود

بازار امام حسین (ع) اردبیل همچنان بلاتکلیف است

عضو شورای شهر اردبیل تصریح کرد: بلاتکلیفی و نابسامانی این بازار گله‌مندی مکرر اهالی را به همراه سوالات حاشیه‌ای به ذهن متبادر می‌کند که به چه دلیل این بازار با گذشت ۱۵ سال همچنان بلاتکلیف بوده و وضعیت آن شرم‌آور به نظر می‌رسد.

آقازاده از شهردار اردبیل خواست، نسبت به رفع نارسائی این بازار بررسی دقیق انجام داده و چاره‌جوئی قطعی در رفع عیوب و مشکلات آن داشته باشد.

وی ادامه داد: شورا و شهرداری به چهره‌های ارزشی و پرافتخاری چون سلیم موذن‌زاده می‌بالد ولی اینکه بخواهیم برای ورثه آن مرحوم حاتم‌بخشی کرده و از کیسه خلیفه ببخشیم درست نیست در حالی که ما قطعه زمینی به او دادیم که ارزش آن بیش از ۴۰۰ میلیون تومان است.

انتهای پیام/ایسنا