عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه شب گذشته در خیابان شریعتی حادثه آفرید.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

صحنه ی عجیب ترین تصادف در وسط خیابان/عکس

اظهارات رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند

سرهنگ محمد رازقی ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت ۰۲:۰۵ شب گذشته ، در مسیر خیابان شریعتی مسیر شمال به جنوب نرسیده به دستگردی رهگذران و عابرینی که در این محدوده مشغول تردد بودند شاهد رفتن یک دستگاه پژو بر روی جدول خیابان بودند.

سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب ادامه داد : یک دستگاه پژو که در مسیر خیابان شریعتی مسیر شمال به جنوب نرسیده به دستگردی با سرعت زیاد مشغول تردد بوده ناگهان کنترل وسیله نقلیه را از دست داده و پس از ترمز زدن شدید به دور خود می چرخد و سپس به سمت لاین مخالف رفته و پس از رفتن بر روی جدول وسط خیابان و برخورد با سواری پراید متوقف می شود.

نیمی از پژو در یک طرف و قسمت جلویی خودرو در یک سمت خیابان متوقف شده بود و باعث گردید خودروهایی که در دو سمت خیابان شریعتی قصد حرکت داشته باشند ، در ترافیک این حادثه متوقف شوند و تا حمل پژو توسط جرثقیل به کنار خیابان این ترافیک برجای بماند.

پس از اعلام این حادثه به منطقه ۳ پلیس راهور فاتب کارشناس تصادفات پلیس راهور به محل اعزام گردید و به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداخت .

علت این حادثه عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در این حادثه از سوی راننده پژو علت این تصادف بوده است .

رانندگانی که شب ها مشغول رانندگی هستند خواست در هنگام شب استراحت کافی داشته باشند چرا که شب ها به علت تاریکی هوا و چیره شدن خواب برچشمان راننده امکان تصادف بیشتر می شود.

انتهای پیام/رکنا