سردار اسماعیلی از بهره مندی ۷۶ واحد صنعتی و مصرف کننده عمده در هشت ماهه نخست سالجاری از گاز طبیعی در استان اردبیل خبر داد و گفت: در ۸ ماه اول سال جاری بیش از ۴ هزار و ۷۳۱ متر مکعب در ساعت گاز طبیعی به واحدهای صنعتی و مصرف کننده عمده اختصاص یافته است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سردار اسماعیلی

سردار اسماعیلی با اشاره به جایگزینی گاز طبیعی با سوخت فسیلی در واحدهای صنعتی اظهار داشت : استان اردبیل به لحاظ وجود شهرکهای صنعتی و صنایع تبدیلی گسترده در جایگزینی گاز طبیعی با سوختهای فسیلی عملکرد مناسبی داشته و در ۸ ماه اول سال جاری بیش از ۴ هزار و ۷۳۱ متر مکعب در ساعت گاز طبیعی به واحدهای صنعتی و مصرف کننده عمده اختصاص یافته است.

وی با تأکید بر عزم شرکت گاز استان در گازرسانی به صنایع در سال رونق تولید بیان داشت: در حال حاضر قرارداد گازرسانی به ۸۵ واحد صنعتی و مصرف کننده عمده منعقد شده است که با انتخاب پیمانکار واجد شرایط عملیات اجرایی این پروژه ها اجراء خواهد شد.

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه در حال حاضر پروژه گازرسانی به ۱۸۵ مصرف کننده عمده و صنایع در دست اجراء می باشد، افزود: رونق تولید و کاهش موانع تولید از رویکردهای شرکت گاز استان اردبیل در سال جاری می باشد که در جهت نیل به این هدف این شرکت با برنامه ریزی و تشویق صاحبان صنایع اقدامات ارزنده ای را در این خصوص انجام داده است.

انتهای پیام/