مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل:

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری اردبیل گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان حق ورود به تبلیغات انتخاباتی را ندارند مگر اینکه از سمت خود استعفا بدهند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ماریا موسوی  در آیین معارفه بخشدار مرکزی اردبیل و ثمرین افزود: آن دسته از روسا و کارکنان ادارات و دستگاه‌های دولتی که مایل به فعالیت در ستادهای تبلیغاتی هستند می‌توانند تا پایان انتخابات از مرخصی استفاده کنند.

وی اظهارداشت: بستر و زمینه لازم برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان فراهم شده و امید است شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

موسوی بیان‌کرد: ستاد برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استانداری راه‌اندازی شده و این ستاد با برگزاری جلسات مستمر و تنظیم صورت‌جلسه‌های مورد نیاز تلاش می‌کند انتخابات سال جاری سالم و بی‌نقص باشد.

افزایش شعبات اخذ رای در اردبیل

وی افزود: برای برگزاری انتخابات در استان هزار و ۳۱۶ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که نسبت به دوره‌های قبل میزان شعبه‌های اخذ رای ۶.۵ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل همچنین گفت: از این تعداد ۹۰۶ شعبه مربوط به شعبه ثابت و ۴۱۰ مورد مربوط به شعیه سیار است.

در این آیین علی عاشوری بعنوان بخشدار مرکزی اردبیل و علی لطفی بعنوان بخشدار ثمرین معرفی شدند.

انتهای پیام/