شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۹:۱۴
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ :: ۱۱:۲۳
سرپرست فرمانداری اردبیل:

احداث نیروگاه خورشیدی ۶مگاواتی در اردبیل

سرپرست فرمانداری اردبیل گفت: با سرمایه گذاری ۱۰میلیارد تومانی بخش خصوصی نیروگاه خورشیدی ۶ مگاواتی اردبیل در حال احداث است.

نیروگاه برق

مسعود امامی یگانه در بازدید از این واحد نیروگاهی، با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی عملیات اجرای این طرح رضایت بخش است، افزود: با پیگیریهای انجام گرفته مقرر شد تسهیلات مورد نیاز جهت تکمیل این واحد، توسط بانک عامل مربوطه تامین شود.

وی ادامه داد: فاز اول این نیروگاه که بخش قابل توجهی از نیاز برقی استان را تامین خواهد کرد تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری میرسد.

امامی یگانه اظهار کرد: در کنار جلب سرمایه گذاریهای کلان و احداث کارخانه های بزرگ، از اجرای طرحهای اشتغال زایی بنگاههای زودبازده و اشتغال زایی کوچک نیز حمایت می کنیم،چرا که معتقد هستیم تعدد واحدهای اشتغال زایی کوچک نیز نقش تاثیرگذاری در رفع بیکاری و توسعه اقتصادی شهرستان اردبیل خواهد داشت.

اشتغال در کارخانه

مشکلات واحدهای تولیدی به جد پیگیری می شود

سرپرست فرماندار اردبیل که با همراهی مدیران استانی و شهرستانی بازدیدهای دوره ای از واحدهای تولیدی این شهرستان را آغاز کرده است، هدف از این برنامه ریزی را بازدید و بررسی میدانی موانع و مشکلات سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: در راستای تاکید استاندار اردبیل مشکلات واحدهای تولیدی به جد پیگیری میشود.

امامی یگانه بیان کرد: بسیاری از مشکلات صاحبان واحدهای تولیدی با تصمیم گیری در محل پروژه و هماهنگی بین دستگاهی و بانکها مرتفع میشود و مواردی که نیاز به اخذ مصوبه استانی و حتی کشوری است به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع و پیگیری میشود.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است