سرپرست فرمانداری اردبیل:

سرپرست فرمانداری اردبیل گفت: با سرمایه گذاری ۱۰میلیارد تومانی بخش خصوصی نیروگاه خورشیدی ۶ مگاواتی اردبیل در حال احداث است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

نیروگاه برق

مسعود امامی یگانه در بازدید از این واحد نیروگاهی، با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی عملیات اجرای این طرح رضایت بخش است، افزود: با پیگیریهای انجام گرفته مقرر شد تسهیلات مورد نیاز جهت تکمیل این واحد، توسط بانک عامل مربوطه تامین شود.

وی ادامه داد: فاز اول این نیروگاه که بخش قابل توجهی از نیاز برقی استان را تامین خواهد کرد تا پایان امسال تکمیل و به بهره برداری میرسد.

امامی یگانه اظهار کرد: در کنار جلب سرمایه گذاریهای کلان و احداث کارخانه های بزرگ، از اجرای طرحهای اشتغال زایی بنگاههای زودبازده و اشتغال زایی کوچک نیز حمایت می کنیم،چرا که معتقد هستیم تعدد واحدهای اشتغال زایی کوچک نیز نقش تاثیرگذاری در رفع بیکاری و توسعه اقتصادی شهرستان اردبیل خواهد داشت.

اشتغال در کارخانه

مشکلات واحدهای تولیدی به جد پیگیری می شود

سرپرست فرماندار اردبیل که با همراهی مدیران استانی و شهرستانی بازدیدهای دوره ای از واحدهای تولیدی این شهرستان را آغاز کرده است، هدف از این برنامه ریزی را بازدید و بررسی میدانی موانع و مشکلات سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: در راستای تاکید استاندار اردبیل مشکلات واحدهای تولیدی به جد پیگیری میشود.

امامی یگانه بیان کرد: بسیاری از مشکلات صاحبان واحدهای تولیدی با تصمیم گیری در محل پروژه و هماهنگی بین دستگاهی و بانکها مرتفع میشود و مواردی که نیاز به اخذ مصوبه استانی و حتی کشوری است به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع و پیگیری میشود.

انتهای پیام/ایسنا