پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۱:۲۰
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ :: ۱۲:۱۴
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل خبر داد

یخبندان شبانه ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده شرایط جوی در غالب مناطق استان نسبتاً پایدار بوده و در طول روزها شاهد روند افزایشی دما خواهیم بود اما هوای سرد و یخبندان شبانه و صبحگاهی تا صبح چهارشنبه در مناطق مرکزی و جنوبی استان ماندگار خواهد بود.

هواشناسی

سیاوش محمدی اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی، از امروز تا اوایل هفته آینده شرایط جوی در غالب مناطق استان نسبتاً پایدار بوده و در طول روزها شاهد روند افزایشی دما خواهیم بود اما هوای سرد و یخبندان شبانه و صبحگاهی تا صبح چهارشنبه در مناطق مرکزی و جنوبی استان ماندگار خواهد بود.

وی افزود: با توجه به پایداری جو و شمالی‌شدن جریانات طی امشب تا صبح فردا در شهرستان‌های اردبیل به‌ویژه فرودگاه اردبیل و نمین، رخداد مه با محدودیت دید افقی دور از انتظار نخواهد بود.

وزش بادهای گاهی تند جنوبی و تداوم آن تا اوایل هفته آینده در اردبیل

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از امروز تا ظهر روز پنج شنبه آسمان در مناطق شمالی استان غالبا نیمه‌ابری و در سایر مناطق صاف تا نیمه‌ابری انتظار می رود.

وی ادامه داد: طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه با جنوبی‌شدن جریانات، وزش بادهای گاهی تند جنوبی و تداوم آن تا اوایل هفته آینده در اغلب مناطق استان افزایش دما در طول شبانه‌روز محسوس خواهد بود.

محمدی گفت: از ظهر پنجشنبه تا صبح روز جمعه با توجه به گذر امواج کم ارتفاع و ضعیف تراز میانی جو، شاهد افزایش ابر و بارش خفیف باران و برف در برخی از نواحی به‌ویژه در بخش‌هایی از مناطق مرکزی و جنوبی استان خواهیم بود.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است