۳ نفر از دستگیرشدگان اهالی شهرستان خلخال و مرد و متهم دیگری زن و اهل شهرستان اسلام‌شهر بوده ‌که همه آن‌ها زیر ۳۵ سال سن داشتند که برای آنان پرونده قضائی تشکیل یافته است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

دستگیری

فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل گفت: با تلاش مجدانه نیروی انتظامی استان و سربازان گمنام امام زمان(عج) ۴ نفر از اغتشاشگران و عوامل اصلی آشوب تهران در شهرستان خلخال دستگیر شدند.

سردار هوشنگ حسینی ضمن محکومیت اغتشاشات و آشوبگری بیان کرد:‌ متاسفانه عده‌ای به دنبال هر بهانه‌ای هستند که با تخریب اموال عمومی و شخصی مردم نظم و امنیت جامعه را خدشه‌دار کنند که پلیس و نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در این زمینه با تمام قوا و جدیت با متخلفان برخورد خواهد کرد.

 

هوشنگ حسینی

 

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: از مواردی که این عوامل دستگیر شده انجام داده‌ بودند دعوت مردم به تجمعات، اغتشاش‌زایی و تخریب اموال عمومی و خودروهای شخصی بود که از ترس به شهرستان خلخال متواری شده و خوشبختانه با تلاش‌های انجام یافته در یک عملیات غافلگیرکننده دستگیر شدند.

حسینی ضمن اشاره به وضعیت متهمان بیان کرد: ۳ نفر از دستگیرشدگان اهالی شهرستان خلخال و مرد و متهم دیگری زن و اهل شهرستان اسلام‌شهر بوده ‌که همه آن‌ها زیر ۳۵ سال سن داشتند که برای آنان پرونده قضائی تشکیل یافته است.

وی اظهار کرد: دستگاه امنیتی و قضائی به هیچ عنوان با اغتشاشگران و بر هم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی با شوخی و اغماض برخورد نخواهد کرد و آنان را به اشد مجازات خواهد رساند.

 

اغتشاش خرابکار

انتهای پیام/