مدیرکل تعزیرات حکومتی اردبیل خبر داد

علی رحیمی‌آذر بیان‌کرد: بر همین اساس انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خوراکی و نوشیدنی به ارزش ۲۰۵ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۳۷۰ ریال و همچنین مقدار یک تن و ۵۶۰ کیلوگرم گندم فاسد به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی و اموال تملیکی امحا و معدوم شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

علی رحیمی آذر

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: رای صادره مبنی بر امحاء انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و خوراکی تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل مصرف که از سطح شهر جمع‌آوری شده بود، به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه مردم در خرید اقلام دارویی و بهداشتی و خوراکی به تاریخ انقضا و مجوزهای آن دقت کنند، اظهارداشت: مصرف اقلام تاریخ گذشته صدمه‌های جبران‌ناپذیری بر سلامت افراد دارد.آرایش

مقادیر انبوهی لوازم آرایشی ، بهداشتی و خوراکی در اردبیل امحا شد

مقادیر انبوهی لوازم آرایشی ، بهداشتی و خوراکی با هدف مبارزه با مواد غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان روز دوشنبه در استان اردبیل امحا و معدوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از مردم خواست دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد خوراکی موردنیاز خود را از داروخانه‌ها و فروشگاه‌های مجاز تهیه و از خرید دارو و کالاهای قاچاق و غیرمجاز خودداری کنند.

رحیمی‌آذر گفت: سلامتی افراد جامعه یکی از اولویت های همه مسوولان است و سیستم قضایی با سوء‌استفاده‌کنندگان و افراد فرصت‌طلب به شدت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/ایرنا