مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: در راستای زمینه‌سازی اشتغال جوانان و تحقق اقتصاد مقاومتی تسهیلات ارزان قیمت به فعالان دانش‌بنیان در اردبیل واگذار می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

مهدی ستوده

حجت‌الاسلام مهدی ستوده در نشستی با فعالان دانش‌بنیان استان اردبیل اظهار داشت: فعالان عرصه دانش‌بنیان رزمندگان جبهه فرهنگی و اقتصادی هستند که نیازمند حمایت برای شکوفایی ایده‌ها و تبدیل آنها به ثروت هستند و تحقق اقتصاد مقاومتی و زمینه سازی اشتغال جوانان اولویت اوقاف و امورخیریه استان اردبیل است.

وی افزود: زمین‌های موقوفی زیادی در سطح استان با کاربری‌های مختلف از جمله کشاورزی و ساخت و ساز در سطح استان وجود دارد که سرمایه‌گذاران و یا صاحبان ایده‌های دانش‌بنیان می‌توانند با معرفی پارک علم و فناوری و یا مراکز رشد در سطح استان، برای اخذ تسهیلات و یا فعالیت‌های مشارکتی به این اداره کل مراجعه کنند.

قرارداد سرمایه گذاری

آماده تامین واگذاری زمین به سرمایه گذاران اردبیل

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل بیان کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در رویکرد جدید خود نگاه ویژه‌ای به اقتصاد مقاومتی دارد و این اداره آماده تامین و واگذاری زمین برای سرمایه‌گذاری از محل موقوفات به صورت اجاره ارزان قیمت به فعالان دانش بنیان و سرمایه‌گذاران در این زمینه است.

ستوده تصریح کرد: اشتغالزایی مهمترین دغدغه اداره کل اوقاف استان اردبیل است و تمام تلاش خود را برای زمینه سازی اشتغال جوانان و تحقق اقتصاد مقاومتی به کار می‌گیریم.

وی به شرایط تسهیلات واگذاری نیز اشاره کرد و گفت: زیرساخت ها و زمین های واگذاری اوقاف ۵ تا ۱۰ ساله بوده که قابیل تمدید به صورت سالانه را نیز دارد.

انتهای پیام/تسنیم