رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

رضا کریمی گفت: بیان نقد منصفانه و عالمانه هیچ ایرادی ندارد ولی از اصحاب رسانه انتظار می‌رود به جای تخریب و تخطئه کارهای انجام شده واقعیت‌ها را به صورت شفاف برای مردم بازگو کنند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رضا کریمی

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه‌‌ریزی استان اردبیل با محوریت شورای برنامه‌‌ریزی شاخص توزیع اعتبارات را در استان اردبیل مورد بازنگری قرار داده و شاخص‌ها را شفاف و کامل تعریف کنند تا هر شهرستان به سهم اعتبارات سال آینده خود واقف باشد.

وی افزود: همه دستگاه‌‌های اجرایی با تشکیل تیم کارشناسی به تفکیک کاربری اراضی اقدام کنند تا به صورت کامل و جامع کاربری‌‌‌های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و بهداشتی تعیین و ذخیره آنها نیز برای سال‌‌های آینده مشخص شود.

توزیع اعتبارات باید به شکل شفاف و کامل انجام شود

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: شاخص‌‌های توزیع اعتبارات به شکل شفاف و کامل تعریف شود تا هر شهرستان به سهم اعتبارات سال آینده خود واقف باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با قدردانی از تلاش پیگیرانه مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل در جذب اعتبارات ملی برای احداث بزرگراه‌‌ها در استان بیان کرد: تلاش‌‌های خوبی را در ماه‌‌های اخیر با محوریت استاندار اردبیل و مدیران در پیگیری طرح‌‌ها و پروژه‌‌ها شاهد هستیم اما همچنان باید جذب اعتبارات ملی و از طریق وزارتخانه‌ها در دستور کار مدیران و مسئولان قرار گیرد.

کریمی تصریح کرد: احداث تونل دوم حیران به کاهش بار ترافیکی کمک خواهد کرد که مدیران راه و شهرسازی باید به سرعت اجرای آن را آغاز کنند و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان نیزنسبت به تکمیل پروژه خط انتقال آب از طریق لوله به اراضی پایاب نئور، سقزچی و سرخاب اقدامات قانونی و حمایتی را انجام دهند.

وی فعال شدن سایت‌‌ها و کانال‌های دستگاه‌های اجرایی را در انعکاس اقدامات انجام شده و تقویت موضوع اطلاع‌رسانی یادآور شد و افزود: بیان نقد منصفانه و عالمانه هیچ ایرادی ندارد ولی از اصحاب رسانه انتظار می‌رود به جای تخریب و تخطئه کارهای انجام شده واقعیت‌ها را به صورت شفاف برای مردم بازگو کنند.

انتهای پیام/تسنیم