سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۸:۳۰
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ :: ۱۲:۳۷
معاون راهداری اردبیل خبر داد

جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۶۵۵ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز در استان اردبیل شناسایی، متوقف و قلع و قمع شد.

ساختمان مسکن
علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان مرزی اصلاندوز عنوان کرد: از ابتدای سال جاری از ۶۵۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز و تجاوز به حریم راه در استان اردبیل جلوگیری به عمل آمد.

وی افزود: از این میزان ۲۷۳ مورد ساخت و ساز غیر مجاز شناسایی شده و به ۲۹۷ مورد نیز اخطار ساخت صادر شد؛ همچنین ۸۵ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی در ۱۰ ماه گذشته قلع و قمع شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با قدردانی از حمایت‌های ارزنده‌ی دادگستری کل استان، یادآور شد: گشت‌های راهداری به طور مرتب در محورها حضور فعال دارند و در مدت یاد شده توانستند هزار و ۱۰۴ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه را شناسایی، برخورد و قلع و قمع کنند.

صبحی حفاظت و صیانت از راه و حریم آن را به عنوان خط قرمز راهداری دانست و تصریح کرد: راهداران پرتلاش دیار سبلان با همه توان از این سرمایه ارزشمند ملی حفاظت کرده وبا متخلفین نیز به شدت برخورد می‌کنند

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است