سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۷:۴۰
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ :: ۸:۵۲

پروژه های در حال احداث گرمی، در حال تخریب هستند

نماینده مردم گرمی گفت: در شرایط کنونی برخی پروژه های دستگاه های شهرستان گرمی، علی رغم تخصیص اعتبارات کلان در حال تخریب و دوباره کاری است.

میرحمایت میرزاده

نماینده مردم گرمی در مجلس بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های شهرستان گرمی تأکید کرد و گفت: در شرایط کنونی برخی پروژه دستگاه ها در این شهرستان در حال تخریب هستند‌.

سیدحمایت میرزاده در نطق میان دستور در تذکر شفاهی خود گفت: در اینجا باید از اقدامات وزیر کشور در حوزه دشت مغان تشکر کنم، از طرف دیگر امیدوارم هیات دولت نسبت به تبدیل و تصویب بزرگترین و پراکنده ترین بخش عشایری کشور به عنوان شهرستان انگوت مغان و تشکیل بخش جدید به مرکزیت زیوه مساعدت کند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، با تقدیر از حمایت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شهرستان گرمی مغان، گفت: امیدواریم ریاست این سازمان نسبت صدور دستورات لازم برای تکمیل پروژه برخی دستگاه ها که علی رغم تخصیص اعتبارات کلان در حال تخریب و دوباره کاری است، اقدام کند.

وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش پرونده حل مشکلات را از طریق فضای مجازی، رسانه ها و صدا و سیما بسته و اگر نیازی به اصلاح یا وضع قانون جدید است، نسبت به ارائه لایحه اقدام کند تا نمایندگان مجلس مجبور به ارائه طرح جدید در این رابطه نشوند.

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است