زاع وحشتناک چند جوان با یک کشته و ۲ مجروح به پایان رسید


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

پلیس حوادث

جوان تازه دامادی که متهم به چاقوکشی در یک نزاع مرگبار است، تحت تعقیب پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت.

به دنبال نزاع وحشتناکی میان چند جوان که ادعا می شود به خاطر گم شدن باتری یک دستگاه گوشی تلفن همراه به وقوع پیوسته است، سه نفر با ضربات مهلک قمه وچاقو مجروح شدند اما در این میان ضربه ای که بر پیکر نوجوان ۱۶ ساله تبعه خارجی اصابت کرده بود، او را خون آلود نقش بر زمین کرد.

در همین هنگام یکی از شرکت کنندگان در این نزاع دسته جمعی در خیابان با اورژانس تماس گرفت.

دقایقی بعد پیکر نیمه جان «محمد- ح» به بیمارستان امام زمان (عج) انتقال یافت.

اما تلاش کادر درمانی برای نجات وی بی فایده بود و این نوجوان ۱۶ ساله بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

گزارش خراسان حاکی است، در پی وقوع این حادثه هولناک، گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با دستورات قاضی ویژه قتل عمد، وارد عمل شدند و با راهنمایی های مقام قضایی به تحقیق میدانی پرداختند.

بررسی های مقدماتی نشان می داد که جوان ۲۰ ساله ای به نام سعید قصد ازدواج با دختر ۱۸ ساله ای را داشت به همین خاطر مراسم جاری شدن صیغه عقد برگزار شد اما در این میان ادعای دزدیده شدن باتری گوشی تلفن همراه یکی از بستگان عروس، به مشاجره و نزاع کشید تا جایی که چند ساعت بعد از مراسم خطبه خوانی (عقد غیررسمی) درگیری چند جوان در خیابان حر ۹ به چاقوکشی انجامید.

در این درگیری وحشتناک، نوجوان ۱۶ ساله به قتل رسید و دو نفر دیگر نیز مجروح شدند.

تازه عروس در اظهارات خود ادعا کرد: چند جوان از موتورسیکلت پیاده شدند و به سوی نامزدم با چاقو و قمه حمله کردند نامزدم نیز چاقو را از دست یکی از آن ها گرفت و به خودش زد!

وی ادامه داد: نامزدم قصد داشت روز بعد گوشی تلفن همراهش را بفروشد تا ازدواجمان را به طور رسمی در محضر ثبت کنیم! اما دو جوان زخمی که با دستور قاضی علی اکبر احمدی نژاد دستگیر شده اند روایت دیگری از این ماجرا را مطرح کردند و مدعی شدند که تازه داماد فراری نقش اصلی را در این جنایت داشت.

تحقیقات گسترده ای با دستور قاضی احمدی نژاد برای شناسایی مخفیگاه عوامل فراری این نزاع مرگبار آغاز شده است.

انتهای پیام/