شهردار اردبیل خبر داد

شهردار اردبیل از برنامه ریزی برای فعال سازی کانون بازنشستگان شهرداری اردبیل به منظور حمایت مضاعف از این قشر خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

حمید لطف اللهیان

حمید لطف اللهیان در مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری اردبیل که همزمان با جشن انقلاب و افتتاح پروژه‌های ۱۷ میلیارد تومانی منطقه ۵ شهرداری برگزار شد؛ تصریح کرد: پروژه‌هایی که در شهر ایجاد شده و بستر آسایش و رفاه شهروندان را فراهم کرده است در سایه تلاش، همت و جدیت همکارانی در مجموعه مدیریت شهری بوده که ۳۰ سال خدمت صادقانه در راستای توسعه و آبادانی شهر داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه کانون بازنشستگان شهرداری اردبیل فعال می‌شود، افزود: عضویت بازنشستگان در صندوق رفاه شهرداری اردبیل نیز به زودی محقق خواهد شد که هدف از آن ارائه خدمات به بازنشستگان زحمتکش و خدوم شهرداری است.

شهردار اردبیل با تأکید بر تکریم بازنشستگان، ادامه داد: اینکه بعد از ۳۰ سال خدمت صادقانه افراد به فراموشی سپرده شوند شایسته نبوده و بایستی زمینه لازم برای بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان فراهم شود.

سالمند بازنشسته

تجلیل از ۲۵۰ بازنشسته شهرداری اردبیل

لطف اللهیان با بیان اینکه همواره توزیع عادلانه منابع و خدمات متوازن در رأس اقدامات شهرداری بوده است، افزود: همچنان رویکرد ما نگاه یکسان به تمام مناطق شهر اردبیل بوده و در برنامه سال آتی پروژه‌های متعدد و ضروری برای منطقه ۵ شهرداری اردبیل پیش بینی شده است.

وی چشم انداز توسعه شهری اردبیل را بسیار امیدوار کننده دانست و افزود: اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی اولویت اساسی شهرداری اردبیل بوده و در این خصوص اهتمام ویژه ای وجود دارد.

در پایان مراسم از بیش از ۲۵۰ بازنشسته شهرداری اردبیل با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام/مهر