مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با توجه به بارش های اخیر و مسدود شدن راه ها با تلاش راهداران تردد در ۴۴۴راه‌های روستایی اردبیل از سرگرفته شد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

برف روبی

علی رحمتی با بیان اینکه هم اکنون کلیه محور‌های مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد، افزود:با تلاش راهداران سختکوش راه ۳۳ روستا نیز تا پایان امروز بازگشایی می‌شود.

او با بیان اینکه پس از قطع بارش برف راهداران با بکارگیری حداکثر توان کاری و ماشین‌آلات برف‌روبی در اختیار خود موفق به بازگشایی راه ارتباطی ۴۴۴ روستایی شده‌اند،گفت: ۱۱۰ اکیپ راهداری با ۴۳۵ نفر نیروی انسانی در راهدارخانه، محور‌ها و گردنه‌های برف گیر استان در طرح زمستانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل به مردم و مسافران خدمت می‌کنند.

دبیر کمیسیون اجرائی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل از مردم خواست در سفر‌های زمستانی تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ و یا با شماره تلفن ۳۳۷۴۵۹۰۲ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیــل از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

رحمتی افزود: ۲۰ هزار تن شن و نمک خریداری شده و در انبار‌ها و راهدارخانه‌های استان برای استفاده در مواقع ضروری ذخیره‌سازی شده است.

 

انتهای پیام/