سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۸:۴۴
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ :: ۱۰:۵۴
مدیرکل راهداری استان اردبیل خبر داد

کاهش ۷۵ درصدی جابه‌جایی مسافردر استان

علی رحمتی گفت : از ۲۵ اسفند سال گذشته تا اول فروردین سال‌جاری در جابه‌جایی مسافر نیز کاهش ۷۵ درصدی را شاهد هستیم.

علی رحمتی

علی رحمتی در اولین جلسه قرارگاه مرکزی مدیریت بحران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با تبریک سال نو اظهار کرد: تردد در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل نسبت به سال گذشته ۵۸درصد کاهش یافته است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل کالا در استان کاملا عادی و روان است، بیان کرد: حمل کالاها و مایحتاج عمومی مردم از اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل است.

وی فعالیت ۶۴ سامانه تردد شمار، ۴۰ دوربین نظارت تصویری، ۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه نوین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل را یادآور شد و تصریح کرد: میزان تردد در سطح استان اردبیل نیز ۴۶ درصد کاهش یافته است.

گردشگر- مسافر

کاهش ۵۸درصدی تردد در مبادی ورود و خروج استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از کاهش ۵۸درصدی تردد در مبادی ورودی و خروجی استان خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به پیش بینی‌های هواشناسی مبنی بر بارش رحمت الهی اظهار داشت: اکیپ‌های راهداری در کلیه محورهای مواصلاتی استان در آماده باش کامل هستند.

رحمتی به نام‌گذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: برای تحقق منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی خادمان مردم در مجموعه بزرگ راهداری وحمل و نقل جاده‌ای باهمه توان در میدان آماده اقدام جهادی و انقلابی هستند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است