فرماندار مشگین‌شهر گفت: اعتبارات شهرستان مشگین‌شهر در سال ۹۹ به حدود ۴۰ میلیارد تومان رسیده که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

اکبر صمدی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: سهم مشگین‌شهر با در نظر گرفتن شاخص‌های مختلف جمعیت، مساحت، تعداد بخش، شهر، دهستان و روستا، ۱۵ درصد کل اعتبارات استان اردبیل بوده که در سال‌جاری به حدود ۴۰ میلیارد تومان رسیده که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: البته برای رشد و توسعه اقتصادی و عمرانی شهرستان مشگین‌شهر اعتبارات بیشتری لازم است و باید با تلاش و خدمت بیشتر مجموعه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان و نیز استفاده از ظرفیت‌های استاندار و نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، بیشتر از سال گذشته برای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی شهرستان اعتبار جذب نماییم.

پل معلق مشگین شهر

اولین پل روگذر شهری مشگین‌شهر احداث می‌شود

فرماندار مشگین‌شهر بیان کرد: در راستای بهبود حمل‌و‌نقل شهری و کاهش بار سنگین ترافیک مشگین‌شهر، اولین پل روگذر و تقاطع غیرهمسطح شهری به‌صورت فنی و کارشناسی در میدان جانبازان این شهر با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و با طراحی اصولی و مناسب به‌عنوان یکی از نمادهای شهری احداث می‌شود.

صمدی گفت: همچنین تکمیل موزه میراث فرهنگی مشگین‌شهر در هفته دولت امسال انجام شده و پنل مسقف میراث تاریخی شهر یئری شهرستان و نیروگاه زمین‌گرمایی سبلان نیز تا پایان سال به بهره‌برداری خواهند رسید.

انتهای پیام/فارس