چند خبر از استان اردبیل


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

🔹در ۲۴ ساعت گذشته؛ ۵۴ مورد جدید کرونا در استان شناسایی شده که با احتساب آن شمار مبتلایان کوید۱۹ در استان از ابتدای شیوع به ۲۸۸۵ نفر رسید همچنین یک نفر هم به آمار جانباختگان اضافه شد.

🔹مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل در جریان بازدید اعضای شورای شهرستان از تصفیه خانه شرب اردبیل گفت: با افتتاح طرح جدید تامین آب شرب اردبیل در هفته دولت برخی از مشکلات موجود مرتفع می شود.

🔹سردار حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف ۳۹ حلقه لاستیک کامیون احتکار شده در منزل مسکونی به ارزش یک میلیارد ریال در اردبیل خبر داد.

🔹سرهنگ قهرمان طالع، رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: با توجه به آغاز ایام امتحانات، دانش‌آموزان و دانشجویان فریب مجرمان اینترنتی در زمینه خرید سؤالات امتحانی را نخورند.

🔹خلیل نیکشاد، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: متقاضیانی که در مناطق مختلف این استان اقدام به کشت گیاهان دارویی از جمله بابونه و زعفران کنند، به ازای هر هکتار ۳۰ تا ۶۰ میلیون ریال کمک بلاعوض از این سازمان دریافت می‌کنند.

🔹سرهنگ صفوی، رییس پلیس راه استان با توجه به تعطیلات پیش رو برای نظارت دقیق از استقرار ۵۵ دستگاه تیم خودرویی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

🔹هاشم علایی، مدیرکل استاندارد استان اردبیل از انجام ۴۹۶ مورد بازرسی از تجهیزات شهربازی و زمین‌های بازی این استان در یک سال گذشته خبر داد.

🔹سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۵ باشگاه و اماکن ورزشی متخلف در این استان پلمب شده است.

🔹 بر اساس نقشه‌های هواشناسی، همچنان تا پایان هفته جاری شرایط جوی در استان اردبیل نسبتاً پایدار بوده و آسمان غالبا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/