رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای بازدید از پروژه‌های مختلف، به استان اردبیل سفر خواهد کرد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

سید کاظم موسوی

سیدکاظم موسوی اظهار کرد: محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی هفته آینده برای بازدید از پروژه‌های ریلی، جاده‌ای و شهرسازی به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

وی افزود: پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه یکی از محورهای اصلی این سفر خواهد بود که به همراه دیگر نمایندگان استان اردبیل از این پروژه بازدید خواهد کرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین بیان کرد: همچنین در این سفر مشکلات راه‌های مواصلاتی استان به‌ویژه اردبیل – سرچم، اردبیل – مغان، خلخال – اسالم، بزرگراه اردبیل – گرمی، بزرگراه پارس‌آباد – سه‌راهی مشگین‌شهر، سرچم – هشتجین، تونل دوم حیران و نیر – سراب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

موسوی با اشاره به وضعیت نامطلوب بافت‌های فرسوده و کم‌قوام ساختمانی در استان اردبیل علی‌الخصوص در محلات ۱۳گانه کلانشهر اردبیل، گفت: پیگیری‌های لازم در این موارد لحاظ خواهد شد.

وی با اشاره به پیگیری وضعیت ساخت چند پل غیرهم‌سطح در استان افزود: با توجه به جلسات گذشته‌ای که با وزیر راه و شهرسازی داشته‌ایم، این مسائل به‌صورت اولویت‌دار پیگیری خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: امیدواریم در راستای اتمام راه‌آهن اردبیل – میانه و نیز کریدور شمال – جنوب از اردبیل به پارس‌آباد مغان، شاهد اقدامات شایسته‌ و قابل توجهی باشیم.

انتهای پیام/فارس