معاون بیمه سلامت کشور:

معاون برنامه‌ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: در راستای کاهش میزان حضور مردم در تجمعات برای تمدید بیمه‌ها اعتبار دفترچه‌های درمانی بیمه سلامت تمدید می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

دفترچه سلامت

شاهرخ رامزی اظهار داشت: در حال حاضر در ایامی واقع شده‌ایم که شیوع بیماری ویروسی کرونا تبعات اقتصادی زیادی داشته است اما با انجام به موقع اقدامات لازم توسط دستگاه‌های اجرایی مربوطه تلاش شده است که تبعات اقتصادی این پاندمی کمترین تاثیر در زندگی مردم داشته باشد.

وی با تاکید بر ارائه خدمات بهداشتی به مردم افزود: هم‌اکنون تمامی کارکنان و کارمندان تمامی دستگاه‌های اجرایی به ویژه در حوزه سلامت با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در حال ارائه خدمت به مردم هستند.

رامزی از تمدید خودکار اعتبار دفترچه‌های درمانی بیمه سلامت خبر داد و تصریح کرد: در راستای کاهش میزان حضور مردم در تجمعات برای تمدید بیمه‌ها به منظور پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا تمامی دفترچه های درمانی افراد تحت پوشش بیمه سلامت به صورت خودکار و بدون مراجعه حضوری تمدید می‌شود.

معاون برنامه ریزی مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت رعایت پروتکل‌های بهداشتی را ضروری دانست و بیان کرد: تا هر پوقع که روند شیوع این بیماری این چنین باشد باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی ازجمله ماسک و گاهش تجمعات را در اولویت خود قرار دهیم.

انتهای پیام/تسنیم