علی نیکزاد واگذاری زمین در شهرهای استان اردبیل به سرمایه گذاران با قیمت پائین و حتی مفت را یک حرکت مثبت در جهت تحقق جهش تولید و ثروت دانست.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

علی نیکزاد در گفتگوی تلویزیونی بارها با اشاره به همکاری نزدیک تمام نمایندگان استان در کمک به تولید و خلق ثروت، به ایجاد فضای سرمایه گذاری و تولید در استان تاکید کرد و ایجاد پروازهای #فرودگاه اردبیل در ساعات اول صبح و آخر شب را در تسهیل رفت و آمد سرمایه گذاران، متخصصان و شهروندان، تاثیر گذار دانست.

نیکزاد دیدارهای جمعی ۷ نماینده استان با وزرا و مسئولان ارشد کشور را مفید عنوان کرد و تاکید کرد باید از پتانسیل حضور تمامی وزرای_دولت که در استان حاضر می شوند، باید به نحو احسن استفاده کرد.

نائب رئیس مجلس، واگذاری_زمین در تمام شهرهای استان جهت واگذاری به سرمایه گذاران با قیمت پائین و حتی مفت را یک حرکت مثبت در جهت تحقق جهش تولید و ثروت دانست و شرط همراهی و تسهیل در واگذاری های اینچنینی را منوط به محقق شدن و شروع سرمایه گذاری عنوان کرد.

وی همه اقدامات انجام یافته، ملاقات ها و تصمیم گیری ها در طی کمتر از یک ماه اخیر را حاصلی از تلاش های مجمع نمایندگان ذکر کرد و همه را برای گشوده شدن #باب_جدیدی در تاریخ عملکرد نمایندگان استان در طی ۴ سال آینده امیدوار نمود.

انتهای پیام/اردبیل آینده