نایب ‌رئیس مجلس با اشاره به هدف اصلی مجلس یازدهم تاکید کرد که مجلس دهم از مردم نمره قبولی نگرفته است.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

علی نیکزاد

علی نیکزاد در مراسم افتتاحیه دفتر نماینده مردم پاکدشت، اظهار داشت: با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم دولت آینده باید جوان، مؤمن و انقلابی باشد.

مجلس دهم نمره قابل قبولی از مردم نگرفته، میدانیم کار کردن سخت و دشوار بوده اما تجربه ثابت کرده شدنی است.

نیکزاد درباره جایگاه مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: کشور ما در این شرایط نیاز دارد مجلس به رأس امور برگردد و هدف مجلس‌یازدهم نیز همین است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با انتقاد از دولت درباره شرایط اقتصادی، تصریح کرد: با شرایط به وجود آمده در کشور حقوق یک سال کارگر برابر با نیم متر زمین در تهران است.

وی در همین رابطه، افزود: بانک‌ها سرمایه‌های میلیاردی مردم را در اختیار داشته و در ازای پرداخت وام جزئی سخت‌گیرانه عمل می‌کنند، بانک‌‌ها باید سرمایه‌ها را در چرخه اقتصاد کشور استفاده کنند.

نیکزاد در ادامه با مثبت دانستن اقدامات قوه قضائیه، مطرح کرد: امروز تغییر در دستگاه عدلیه برای همه محسوس بوده و قوه قضائیه به وظیفه اصلی که برخورد با دانه درشت‌ها و یقه سفیدهاست عمل کند.

نایب‌رئیس مجلس یازدهم در پایان با تأکید و اهمیت مشارکت مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: امیدواریم با بصیرت و رأی مردم همان‌طور که رهبری در صحبت‌های خود اشاره داشتند دولت آینده باید جوان، مؤمن و انقلابی باشد.

انتهای پیام/