نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست با وزیر ورزش برای احداث کمپ تیم ملی در سرعین مدت یک‌ماه به‌عنوان مهلت تعیین شد تا از طریق مذاکره با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نهایی شده و از سوی استانداری اردبیل زمینی نیز برای آن مشخص گردد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

علی نیکزاد

علی نیکزاد اظهار کرد: در نشست نمایندگان استان اردبیل با وزیر ورزش و جوانان برای احداث کمپ تیم ملی در سرعین مدت یک‌ماه به‌عنوان مهلت تعیین شد تا از طریق مذاکره با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به‌ویژه علی دایی اسطوره فوتبال جهان، نهایی شده و از سوی استانداری اردبیل زمینی نیز برای آن مشخص گردد.

وی افزود: برای تکمیل پروژه‌های عمرانی ورزشی با پیشرفت بالای ۷۰ درصد از جمله تکمیل ورزشگاه علی دایی، افتتاح سالن دو و میدانی این مجموعه و سایر پروژه‌های در حال اجرا در شهرستان‌های مختلف استان، مقرر شد با تعیین یک اولویت زمانی علاوه بر اعتبارات تخصیص یافته و ابلاغ شده در سال ۹۹، مبلغ ۲۰ میلیارد تومان نیز به صورت مشارکتی بین وزارت ورزش و جوانان و استانداری اردبیل تخصیص داده شود.

تسویه بدهی مسابقات جهانی والیبال تا پایان مهرماه

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای تسویه بدهی برگزاری مسابقات والیبال بین‌المللی و آسیایی در استان اردبیل تا پایان مهرماه اختصاص داده می‌شود.

نیکزاد ادامه داد: حل مشکلات هیأت‌های ورزشی استان اردبیل نیز به صورت مشارکتی از طریق مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با جذب سرمایه بخش خصوصی پیگیری و رفع می‌شود و همچنین وزارت ورزش و جوانان نیز مبلغ ۲ میلیارد تومان در سال ۹۹ تخصیص می‌دهد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: برای ورزش اردبیل از محل ۰/۲۷ درصد مالیات بر ارزش افزوده، اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای سال‌جاری ابلاغ شده و علاوه بر آن مبلغ ۲۰ میلیارد تومان نیز به صورت مشارکتی تخصیص داده می‌شود که ۵۰ درصد آن توسط وزارت ورزش و جوانان و ۵۰ درصد نیز از بودجه استانی تأمین می‌شود.

انتهای پیام/