نماینده مردم پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس:

عباس جهانگیرزاده گفت: فجایع جاده‌ای، درد یک فرد و خانواده نیست و به صورت یک درد و معظل عمومی در آمده است و ما با نهایت توان و قلبی دردمند پیگیر این موضوع هستیم. 


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

جاده
عباس جهانگیرزاده در دیدار با اهالی دهستان بابک اظهار داشت: تمامی مطالبات و مسائل و مشکلات مناطق روستایی و عشایری در شمال استان اردبیل مورد پیگیری و توجه جدی قرار می‌گیرد.
نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی در خصوص مطالبات مردم این روستا افزود: جاده بیله سوار ـ بابک وضعیت مطلوبی ندارد و ما برای بهبود وضعیت آن که یادگاری از خدمات گذشته است تلاش خواهیم کرد.
جهانگیرزاده با اشاره به مشکل آب این روستاها تصریح کرد: در مورد کمبود آب باید الگوی مصرف رعایت شده و جلوی استفاده‌های نامتعارف از آب شرب گرفته شود و ضمن اینکه ما قول می‌دهیم ظرف ١� روز آینده با تقویت فشار آب شرب روستا مشکل آب را حل کنیم.
نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات روستاییان را ضروری دانست و بیان کرد: بر ما وظیفه است که مطالبات و انتظارات مردم را برآورد نموده و در خدمت آنان باشیم و پیگیری‌ها محدود به ارائه گزارش و سخنرانی ها نخواهد بود.
عضو کمسیون تخصصی کشاورزی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تصادف خونین و دلخراش جاده پارس آباد ـ اردبیل که منجر به کشته و زخمی شدن ده نفر شد ادامه داد: برای پیشگیری از وقوع تصادفات دلخراش و مرگبار که قلوب همه را جریحه دار می‌نماید از رانندگان عزیز عاجزانه تقاضا میکنم احتیاط و صبر و حوصله بیشتری در طی مسیر به خرج دهند.

حل مشکلات آب روستاهای منطقه پیگیری می‌شود

نماینده مردم پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی مطالبات و مسائل و مشکلات مناطق روستایی و عشایری در شمال استان اردبیل مورد پیگیری و توجه جدی قرار می‌گیرد.
جهانگیرزاده خواستار تسریع و شتاب بی‌وقفه در اجرای پروژه چهاربانده گرمی به بیله سوار شد و گفت: در خصوص حل مشکلات و موانع موجود در این راستا نیز پیگیری‌ها و اقدامات لازم را عملیاتی می‌کنیم.

برای ارتقای دهستان انجیرلو به بخش تلاش می‌کنیم

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز در ادامه در دیدار با مردم دهستان انجیرلو و روستاهای اطراف نیز اظهار داشت: احداث دکل مخابراتی جهت ارتقای آنتن دهی شبکه تلفن همراه در روستای انجیرلو و روستاهای همجوار در آینده‌ای نزدیک عملیاتی خواهد شد.
وی از برنامه‌ریزی برای اجرای به موقع پروژه‌های عمرانی منطقه خبر داد و افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی باید برای اجرا و تکمیل به موقع و سریع پروژه‌های عمرانی در منطقه به ویژه در مناطق محروم اهتمام ویژه‌ای داشته باشند به طوری که تعریض پل ورودی انجیرلو طی اجرای چهاربانده جاده بیله سوار ـ گرمی انجام می‌شود.
جهانگیرزاده در خصوص توسعه و گسترش منطقه بیله سوار تصریح کرد: همچنین ارتقای دهستان انجیرلو به بخش نیز جهت تسهیل در برخی امورات ساکنین روستاهای اطراف نیز مورد توجه و تاکید ویژه قرار دارد و برای تکمیل و تقویت خانه بهداشت دهستان از نظر امکانات لازم و نیروی انسانی تلاش می‌کنیم.

مسائل و مشکلات کشاورزان منطقه مغان پیگیری می‌شود

نماینده مردم شمال استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران نیز بیان کرد: وزیر جهاد کشاورزی فردا به استان اردبیل اردبیل برای بررسی مسائل و مشکلات کشاورزان سفر می‌کند.
وی افزود: وزیر جهاد کشاورزی سه شنبه به پارس آباد سفر می‌کند تا از پایاب سد خداآفرین بازدید کرده و همچنین به صورت میدانی در منطقه مغان در جریان قابلیت‌های کشاورزی قرار گیرد.
جهانگیرزاده ادامه داد: جلسه‌ای با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزی در شهرستان پارس‌آباد برگزار خواهد شد تا ضمن تشریح ابعاد مختلف ظرفیت‌های منطقه‌ای، امکان دیدار مستقیم کشاورزان زحمت کش با ایشان نیز فراهم شود.
انتهای پیام/ ۱۴۶/ی

انتهای پیام/تسنیم