نماینده مشگین شهر

در دفاع از حق مردم با تمام ظرفیت پشت مدیران ایستاده ام/ نه قول داده ام و نه خط و نشان کشیده ام / سخنگو ندارم و آدم زنده وکیل و وصی نمی خواهد


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

محمود عباس زاده نماینده مردم مشکین شهردر جلسه شورای اداری :

مشکل اساسی شهرستان اشتغال است وهم اکنون هزاران تحصیل کرده بیکار در شهرستان داریم اشتغال بدون اقتصاد پویا و استراتژی و نقشه راه امکان پذیر نیست اشتغال بدون تولید معنی ندارد.

🔹مشکل اشتغال باید از شهرستان حل بشود خیال نکنید از مرکزکشور یا استان نسخه های معجزه آسا خواهد آمد بلکه باید تدبیری بیندیشیم که از خود شهرستان زمینه اشتغال را فراهم کنیم

در حوزه اشتغال همه ادارات باید جهاد کنند بخصوص شهرداری ها باید در زمینه ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری پیشرو باشند

🔹در بحث اختیارات مدیران شهرستان ، ادارات نماینده استان و تام الاختیار هستند و نباید کوچکترین کارها را به استان ارجاع دهند لزومی ندارد هر کاری را به مرکز استان بفرستید اگر استان اختیارات را به شما تفویض نمی کند من این اختیارات را به شما می دهیم.

🔹اگر اداره اینجا لازم نیست بردارید و اگر اینجا گذاشته اید باید اختیارات لازم جهت انجام کار و رفع مشکلات مردم را نیز بدهید اینکه هر پرونده ای را فرستادیم اردبیل و بگوییم هنوز جوابش نیامده برای هیچکس قابل قبول نیست.

🔹دامداری ۱۰ هزار راسی توسط ستاد اجرای فرمان حضرت امام ،قرار است که در مشکین شهر تاسیس شود و باید هرچه سریعتر مشکل زمین برای این سرمایه گذاری حل شود چراکه وجود چنین مجتمع عظمیمی موجب اشتغال هزازان نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم فراهم می آورد.

🔹در مورد عزل و نصب ها همانطور که بارها گفته ام نه قول داده ام و نه خط و نشان کشیده ام معیار کارنامه است
اعتقاد به ثبات مدیریتی دارم و ثبات مدیریتی باید حاکم باشد و اگر قرار است کسی هم کنار برود باید کرامت و ارزش او هم حفظ شود و مطمئن باشید از آن وضعیت موجود پایین تر نخواهد رفت.

🔹ضرورت زمان ایجاب خواهد کرد عزیزی برود و عزیزی بیاید هیچ اتفاقی نمی افتد همه برای نوکری این مردم می آیند و برای همه جا هست

🔹در این شهرستان سخنگو ندارم و آدم زنده وکیل و وصی نمی خواهد و لازم نیست کسی از قول من نقل قول کند به هیچکسی وکالت ندادم از جانب من بگوید فلانی رفتنی است یا فلانی آمدنی است هرکس از جانب من بگوید دروغ گفته است.

🔹مدیران باید از اختیارات خود استفاده کنند مدیری که بله قربان گو باشد به درد مردم نمی خورد مدیر باید شجاع باشد و نیاز نیست که مدیر دودستی میز را بچسبد اگر اختیار ندارد تحویل بدهد اگر قرار باشد فقط به حفظ میز بیندیشد به درد نمی خورد
🔹در دفاع از حق مردم با تمام ظرفیت پشت مدیران ایستاده ام

 

انتهای پیام/