به گفته دادستانی برخی مغازه‌داران این خیابان از فروشندگانی با ظاهری بدحجاب استفاده می کنند.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

خیابان آذربایجان اردبیل زیر ذره‌بین دادستانی/ مجازات سختی در انتظار اراذل و اوباش است

🔹دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: برهم‌زنی آرامش و امنیت روانی مردم همیشه خط قرمز دستگاه قضایی بوده که در این راستا نظارت ویژه‌ای بر عبور و مرور شهروندان در یکی از شهرک‌های پرتردد اردبیل اعمال می‌شود.

🔹سیدعبدالله طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: طبق گزارشات واصله از شهروندان در شهرک آزادی و خیابان آذربایجان، چند وقتی است که این ناحیه محل رفت و آمد خودروهای سواری‌ای است که جوانان با هدف خوشگذرانی و گاه ایجاد مزاحمت برای اهالی در منطقه رفت و آمد دارند که دادستانی اردبیل شخصا به این موضوع رسیدگی می‌کند.

🔹وی ضمن تاکید بر اینکه هر کسی امنیت عمومی جامعه و آرامش روانی مردم را به خطر بیاندازد در مقابل خود دستگاه قضایی را حاضر و ناظر می‌یابد، افزود: ایجاد آلودگی صوتی و برخی هنجارهای غیراخلاقی در منطقه مذکور، سبب سلب آرامش مردم این منطقه شده است که قویا با خاطیان برخورد می‌کنیم.

🔹پس از پیگیری‌های صورت گرفته و استقرار نیروهای پلیس راهور، پلیس امنیت اخلاقی و نمایندگان دادستانی در محل مطلع شدیم که برخی مغازه‌داران در همین مسیر از فروشندگانی در محل کسب و کار خود استفاده می‌کنند که این افراد با عدم رعایت شئونات اخلاقی و ظاهری بدحجاب نسبت به ارائه خدمات به مردم منطقه مشغول هستند.

🔹این فروشگاه‌ها به همت نیروهای امنیت اخلاقی و دادستانی شناسایی و اخطارهای جدی ابلاغ شده که در صورت عدم رعایت موارد هشداری در اسرع وقت نسبت به پلمب مغازه‌های خاطی اقدام می‌شود.

🔹به گفته وی طی روزهای اخیر برخی مغازه‌ها و فروشگاه‌های سطح شهر که وضعیتی مشابه داشته و هنجارهای اخلاقی را رعایت نکردند با ورود مستقیم دادستانی پلمب شدند.

🔹دادستان اردبیل اظهار کرد: سیستم قضایی استان اردبیل زمانی که بحث آرامش و امنیت عمومی در میان باشد، با هیچ کسی شوخی ندارد که در این رابطه هشدارهای لازم به تمامی کسانی که به فکر سوءاستفاده از اعتماد عمومی برای برهم‌زنی امنیت مردم هستند داده می‌شود.

🔹طباطبایی گفت: نه تنها در بحث تامین آرامش و امنیت عمومی بلکه در تمامی حوزه‌های کیفری و قضایی دادستانی و دستگاه قضایی استان با خاطیانی که مستحق مجازات می‌باشند به شدت برخورد می‌کند.

انتهای پیام/