مدیرکل تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده در سال‌های گذشته شاهد احیا و بازگشت بیش از ۵۰ واحد تولیدی و کارخانه صنعتی در مناطق مختلف کشور به چرخه تولید بوده‌ایم.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

کارخانه خودرو

نعمت‌الله حاجعلی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده در سال‌های گذشته شاهد احیا و بازگشت بیش از ۵۰ واحد تولیدی و کارخانه صنعتی در مناطق مختلف کشور به چرخه تولید بوده‌ایم.

مدیرکل تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه با اشاره به وضعیت کارخانه‌های ورشکسته اردبیل افزود: یکی از مهم‌ترین کارخانه‌های ورشکسته اردبیل کارخانه سبلان پارچه است که به عنوان بزرگترین واحد تولیدی کشور شناخته می‌شود و باید برای احیا آن اقدامات لازم صورت گیرد.

حاجعلی با بیان اینکه کارخانه سبلان پارچه باید به بخش خصوصی واگذار شود تصریح کرد: یکی از اساسی‌ترین اولویت‌های سازمان تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه واگذاری مجموعه تولیدی سبلان پارچه اردبیل است که باید عملیاتی شود.

مدیرکل تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه با تاکید بر تعیین و تکلیف پرونده این کارخانه تولیدی بیان کرد: تاکنون چند اعتراض به رای دادگاه در پرونده این مجموعه وجود دارد که تا تعیین تکلیف این اعتراضات در سیستم قضایی، بهره‌برداری از این واجد به صورت اجاره موقت انجام می‌گیرد.

وی از بازدید دوره‌ای از مجموعه تولیدی سبلان پارچه اردبیل اظهار کرد: طبق قانون باید تمای تجهیزات مجموعه تولیدی سبلان پارچه اردبیل توسط مستاجران تعمیر و بروزرسانی شود این موضوع تا زمان واگذاری باید به اتمام برسد.

انتهای پیام/تسنیم