مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی همه واحدهای مسکن مهر استان تا پایان تیرماه سال جاری تکمیل و به متقاضیان واگذار می‌شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

محبوب حیدری

محبوب حیدری افزود: در این ارتباط شرکت‌های آب و فاضلاب و برق نسبت به نصب باقیمانده کنتور و انشعابات فاز دوم مسکن مهر پارس‌آباد اقدام کردند و شهرداری اردبیل نیز باید در اسرع وقت نسبت به تکمیل آسفالت باقیمانده معابر شهرک‌های مهر اندیشه ، وحدت و نیایش اقدام کند.

وی با اشاره به ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل اظهارداشت: در مجموع مرحله اول و دوم ۸۹۳۰ نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان ثبت‌نام کردند که در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت متولی امر راه و شهرسازی است و مسوولیت اجرای این طرح در شهرهای کوچک را بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برعهده دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از ۵۳۰ نفر مورد قبول در مرحله اول ۱۲۰ نفر مدارک مورد نیاز را تحویل و تکمیل پرونده کرده و پیش‌بینی می‌شود ۲۵۰ نفر دیگر نیز از این مرحله حائز شرایط باشند.

وی اضافه‌کرد: سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای خانه‌دار نمودن اقشار با درآمد متوسط در قالب طرح اقدام ملی مسکن از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان در حال پیگیری و اجرا می باشد.

حیدری گفت: طرح اقدام ملی مسکن استان اردبیل در سال ۹۸ با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ‌زنی شد و هم‌اکنون در چهار نقطه شهر اردبیل عملیات اجرایی این پروژه در مرحله پی‌ریزی است.

انتهای پیام/ایرنا