رئیس سازمان مدیریت اردبیل:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در دیداری که با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتیم قرار شد تا کسری اعتبارات هزینه‌ای استان‌ها به زودی حل شود.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

داود شایقی

داود شایقی اظهار کرد: در ملاقاتی که امروز به همراه استاندار اردبیل با دکتر نوبخت داشتیم، پروژه‌های جهش تولید استان امضا شد.

وی خاطرنشان کرد: در این تفاهمنامه ۴۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های گردشگری،۶۰ میلیارد برای زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی و گلخانه‌ای و ۶۳ میلیارد برای تکمیل راه‌های کلور – درام، پارس‌آباد – سربند و کریق آرموداق و ۴ میلیارد برای پروژه‌های دانش بنیان جمعا به مبلغ ۱۹۸ میلیارد تومان امضا شد که با تخصیص این اعتبارات تحولی را در پروژه‌های جهش تولید در استان شاهد خواهیم بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اینکه ۵۲ پروژه در قالب پروژه‌های جهش تولید امروز به امضای نوبخت و استاندار اردبیل رسید، افزود: پیگیری ویژه‌ای برای جبران کسری اعتبارات هزیه‌ای استان به عمل آمد و در دیداری که با دکتر پورمحمدی معاون هماهنگی برنامه داشتیم، قول مساعد را برای جبران کسری اعتبارات هزینه ای استان‌ها گرفتیم.

شایقی ادامه داد: در دیداری که با دکتر نعمتی رئیس امور استان‌ها داشتیم قرار شد جمع‌بندی اصلاح تبصره ۱۲ قانون بودجه و منابع تامین منابع هزینه ای کسری اعتبارات استان‌ها به دکتر به نوبخت ارائه شده و در اسرع وقت نسبت به جبران این کسری در استان‌ها اقدام شود.

انتهای پیام/ایسنا