رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی خانمی که به دلیل اختلاف کاری با همکار بیمارستانی اش اقدام به هتک حیثیت وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود، خبر داد.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی خانمی که به دلیل اختلاف کاری با همکار بیمارستانی اش اقدام به هتک حیثیت وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود، خبر داد

پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس ‌فتا: سرهنگ علی قهرمان طالع رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: طی مراجعه شاکی و تشکیل پرونده در خصوص اینکه در شبکه اجتماعی اینستاگرام به وی توسط فرد یا افرادی توهین و اهانت شده و مطالب خلاف واقع به وی نسبت داده می‌شود، موضوع در دستور کار کارآگاهان سایبری قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: مأموران با بررسی صفحه موردنظر مشاهده کردند که متهم با درج مطالب توهین‌آمیز و انتشار اکاذیب اقدام به تخریب و زیر سؤال بردن موقعیت شغلی و اجتماعی شاکی می‌نماید که با اقدامات اطلاعاتی، فنی و مهندسی لازم بر روی پیج مذکور، سرنخ‌های مهمی را کشف کرده و متهمه را شناسایی کردند.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل عنوان کرد: پس از شناسایی متهم اصلی پرونده، وی احضار و در بازجویی‌ها با مشاهده مستندات دیجیتال لب به اعتراف گشوده و گفت که همکار شاکی دریکی از بیمارستان‌های اردبیل بوده و به دلیل اختلاف بر سر مسائل کاری اقدام به درج مطالب و نظرات باهدف تخریب وجهه شاکی در فضای مجازی کرده است.

این مقام انتظامی در پایان گفت: هم‌وطنان عزیز به‌هیچ‌وجه مسائل و مشکلات خانوادگی، کاری و … را به فضای مجازی انتقال نداده و به‌هیچ‌وجه علیه افراد در این فضا اقدام به انتشار مطالب مخصوصاً مطالب خلاف واقع، تهمت و توهین نکنند و کاربران در صورت مشاهده موارد مشکوک گزارش خود را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام/