شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت : ۲۰:۰۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ :: ۱۱:۳۳

بهره‌برداری از ناحیه صنعتی انگوت گرمی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: ناحیه صنعتی انگوت در شهرستان گرمی مغان در حال تکمیل و آماده‌سازی بوده و تلاش می‌شود زیرساخت‌های آن تا پایان سال ۹۹ آماده و به متقاضیان واگذار شود.

محمد اهلی

محمد اهلی افزود: تسطیح اراضی و آماده‌سازی این ناحیه صنعتی در حال انجام است و در صورت تخصیص اعتبارات لازم، تلاش می‌شود این ناحیه صنعتی تا پایان سال جاری به متقاضیان و سرمایه گذاران واگذار شود.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۵ میلیارد ریال برای آمادهسازی این ناحیه صنعتی هزینه شده است، ادامه داد: برای تکمیل زیرساخت این ناحیه به اعتبارات بیشتری نیاز بوده و با تخصیص اعتبارات موردنیاز، آمادهسازی و ایجاد زیرساخت‌های لازم در این ناحیه صنعتی تسهیل خواهد شد.

او شهرستان گرمی را با توجه به واقع شدن در منطقه مرزی با جمهوری آذربایجان، قابل توسعه دانست و افزود: ناحیه صنعتی انگوت با مساحت ۳۰ هکتار در منطقه محروم این قرار گرفته و پس از تکمیل زیرساخت ها، آماده جذب و استقرار سرمایهگذاران در زمینههای مختلف خواهد بود.

اهلی بیان کرد: مسوولان ارشد استان نگاه ویژهای به توسعه شهرک‌های صنعتی دارند و در این خصوص ایجاد و توسعه چندین شهرک و ناحیه صنعتی در شورای برنامهریزی استان مورد تصویب قرار گرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد تا با آغاز واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در ناحیه صنعتی انگوت، شاهد شکوفایی روزافزون این منطقه از استان باشیم.

 

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است