پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۰:۴۲
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ :: ۱۳:۱۲

سرمایه‌گذاری در موقوفات منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: اقدام به سرمایه‌گذاری در رقبات موقوفات با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کاملاً مطابقت دارد.

وقف

حجت الاسلام و المسلمین مهدی ستوده در دیدار با نایب رئیس مجلس اظهار داشت: در حوزه سرمایه‌گذاری موقوفات اقدامات خوبی انجام یافته که از جمله آن پرورش بزهای سانن آلپاین، نیروگاه برق ۳۰ کیلوواتی،تولید گیاهان دارویی ۱۱ هکتاری چمن آل هاشم است که به زودی شاهد ثمرات آن خواهیم بود.

وی خروج از تصدی‌گری اداره کل اوقاف و امورخیریه و واگذاری امور طبق قانون به امین را از اقدامات دیگر اشاره کرد که باعث حل و فصل بسیاری از مشکلات رقبات شده است.

ستوده اشتغال‌زایی، اقتصاد مقاومتی و بالا بردن درآمد موقوفات و تولید داخلی را از سیاست‌های عملی اوقاف عنوان کرد و بیان کرد: اوقاف استان اردبیل در این زمینه برنامه‌های خوبی دارد که اجرای آن‌ها را در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: اقدام به سرمایه‌گذاری در رقبات موقوفات با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کاملاً مطابقت دارد.

علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس نیز در ادامه گفت: پیشتازی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در کمک به نیازمندان قابل تحسین است که اجرای امینانه نیات واقفین عامل اصلی آن است.

نیکزاد تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی برای تصویب قانون حل و فصل مشکلات موقوفات اعلام آمادگی خود را اعلام می کند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است