چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۲:۲۳
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ :: ۱۰:۱۷
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل:

فرصت تکمیل پل قدس را از شهردار نگیریم

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری با تمام توان در تلاش برای تکمیل پل قدس است و این فرصت مناسب را نباید از شهردار اردبیل بگیریم.

رحیم آقازاده اظهار کرد: هرچند پروژه پل قدس با سه سال تاخیر روبرو شده و اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آنها بیش از برآورد اولیه است اما با فعالیت شبانه‌روزی شورا و شهرداری اردبیل قصد اتمام پروژه را دارد تا اهالی از ثمره و فواید آن بهره‌مند شوند.

وی با عذرخواهی از شهروندان در تاخیر تکمیل پل قدس خاطرنشان کرد: ۶ سالی است که مردم در تردد از این مسیر معذب بوده و گاه آرامش روحی و روانی آنها به هم خورده ولی با یک عزم جزم شهرداری تلاش می‌کند تا پل قدس را به عنوان بزرگترین پروژه عمران شهری به اتمام رسانده و در فصل کاری آن را به بهره‌برداری برساند.

عضو شورای شهر اردبیل تکمیل پل قدس را گشایشگر در گره‌های ترافیکی و بار سنگین تردد در این نقطه از شهر اعلام کرد و گفت: در کنار اعتبارات دولتی و تلاش خود شهرداری با پیگیری نمایندگان استان در مجلس تا سقف ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار با همراهی قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام عمرانی شهر اردبیل نظیر پل قدس در نظر گرفته شده است.

زمان مناسب برای تغییر شهردار نیست

آقازاده ادامه داد: در این شرایط عده‌ای به اختلافات اعضای شورای شهر با شهردار دامن زده و تلاش می‌کنند تا به نوعی تغییر شهردار اتفاق بیفتد که اصلا فرصت و زمان مناسبی برای تغییر نیست.
وی افزود: هرچند برخی تعلل‌ها و مسامحه‌کاری را شاهد هستیم اما در شرایطی که فصل کاری محدود است تغییر و جابجایی شهردار اردبیل به صلاح شهر و شهروندان نیست و ضرورت دارد با حمایت همه جانبه از شهردار اردبیل فرصت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام نظیر پل قدس را بدهیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اردبیل ادامه داد: در شرایطی که با پیگیری شهردار، اعضای شورای شهر، نمایندگان اردبیل در مجلس و مسئولان استانی اعتبار مناسب برای تکمیل پل قدس اخذ شده بهتر است با پشتیبانی از شهرداری به تکمیل این پروژه‌ها کمک کنیم تا رضایت مردم فراهم آید.

آقازاده اظهار کرد: در نیمه اول امسال خدمات و فعالیت‌های شهرداری به رغم تنگناهای مالی و شرایط کرونا مطلوب و مناسب بوده و به هیچ وجه شایسته نیست به خاطر برخی مسایل حاشیه‌ای کشمکش و تنش در شورای شهر برای تغییر شهردار بالا بگیرد و عده‌ای نیز از این فضا به نفع خود استفاده کنند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است