دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۰:۴۰
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ :: ۲:۲۱

زخم کرونا بر تن کارکنان هتل لاله سرعین

کارمندان هتل بین المللی لاله سرعین را دریابید.

زخم کرونا بر تن کارکنان هتل لاله سرعین

یکی از موضوعاتی که در چند روز گذشته در فضای مجازی استان اردبیل بازتاب زیادی داشته است، بحث تعطیلی هتل لاله و آبدرمانی سبلان بود‌.

هتل بین المللی لاله سرعین از سال ۱۳۷۹ افتتاح گردیده و از سال ۱۳۸۳ آبدرمانی سبلان نیز به مجموعه شرکت توسعه گردشگری ایران از زیر مجموعه‌های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری اضافه شده است؛ در حال حاضر در این دو مجموعه حدود ۱۲۰ نفر کارگر مشغول به کار بوده و از این طریق نان آور خود و خانواده خود می باشد. در طول ۷ ماه گذشته پرسنل این دو مجموعه به صورت علی الحساب مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت نموده اند و در این شرایط وخیم اقتصادی شرمنده خانواده خود گردیده اند.

همانطور که در برخی کانالها آمده است، مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران جناب آقای علی جیرفتی که یکی از نزدیکان آقای مونسان وزیر محترم میراث فرهنگی و گردشگری کشور می‌باشد تصمیم به بستن این دو مجموعه از مهرماه سال جاری نموده و علیرغم دستورات صریح مقام معظم رهبری مبنی بر عزم راسخ مسئولان برای اشتغالزایی کمر همت برای بیکاری این کارگران بسته است.

کما اینکه این خواسته مدیر عامل با مخالفت صریح شورای تامین شهرستان سرعین و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان مواجه گردیده نامبرده در سکوت کامل اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل که بر افتتاح طرح های گردشگی و کمربندهای طلایی و نقره ای گردشگری و جذب گردشگر اصرار دارند بر خواسته خود مبنی بر بستن این دو مجموعه که از اول افتتاح تاکنون پذیرای بزرگترین رویداد های فرهنگی و ورزشی استان بوده ممارست می نماید.

اشتراک این خبر :
برچسب ها :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است