دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۰:۱۲
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ :: ۲۰:۴۹
ابراهیم امامی:

تاثیر کشاورزی منطقه مغان بین المللی است

فرماندار پارس آباد از برنامه ریزی و پیگیری ها برای توسعه زیرساختهای لازم برای ورود به بازار های جهانی از طریق پایانه لجستیکی ریلی و ایجاد صنایع تبدیلی در شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان خبر داد.

ابراهیم امامیامامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه منطقه مغان به عنوان قطب کشاورزی، حق بزرگی در کشاورزی کشور دارد، گفت:بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه است.

ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور حق بزرگی دارد گفت: بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه اشت.

وی با بیان اینکه سالانه از سطح بیش از ۶۲ هزار اراضی شهرستان پارس آباد بالغ بر یک میلیون و دویست هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود گفت: با بهره برداری از گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری، جهش بزرگ دیگری به حجم بیش از ۴۵۰ هزار تنی در محصولات کشاورزی رخ خواهد داد.

امامی از برنامه ریزی و پیگیری ها برای توسعه زیرساختهای لازم برای ورود به بازار های جهانی از طریق پایانه لجستیکی ریلی و ایجاد صنایع تبدیلی در شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد در حال جهش از تاًثیر گذاری ملی به بین المللی است.

مزارع کشاورزی

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است