دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ساعت : ۰۰:۱۸
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ :: ۲۲:۴۲
رئیس هیئت فوتبال شهرستان سرعین:

ضعف مدیریت نفس فوتبال را به شمارش انداخته است

رئیس هیئت فوتبال شهرستان سرعین گفت: ضعف مدیریت نفس فوتبال استان اردبیل را به شمارش انداخته و وضعیت امیدبخشی را شاهد نیستیم.

ضعف مدیریت نفس فوتبال را به شمارش انداخته است

رضا آستانی در مجمع سالیانه عادی هیئت فوتبال استان اردبیل اظهار کرد: از فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرا شده در حوزه فوتبال رضایتی وجود ندارد و در شان و شایستگی استان اردبیل نیست که درآمد و هزینه‌های فوتبالی ما ۳۰۰ میلیون تومان باشد.

وی خاطرنشان کرد: این رقم بسیار پائین و حتی کمتر از دستمزد یک بازیکن لیگ یک یا دو است در حالی که فوتبال اردبیل از ظرفیت و توانمندی بسیار بالایی برخوردار است اما ضعف مدیریت در این حوزه فوتبال را به این حال و روز انداخته است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان سرعین گفت: با این اوضاع و احوال بهتر است برای حفظ آبروی خودمان از مسئولیت کنار کشیده و یا اینکه تلاش جدی انجام دهیم تا فوتبال اردبیل را با سرمایه‌هایی چون علی دایی، یحیی گل‌محمدی، پاشازاده، شهباززاده و … نجات دهیم.

آستانی افزود: همه مسئولان استان از نماینده ولی فقیه گرفته تا فرمانداران باید به توسعه و تقویت ورزش فوتبال کمک کرده و برای آینده این اوضاع نگران کننده چاره‌اندیشی کنیم.

وی بیان کرد: ادامه این روند ما را در برابر نسل آینده خجالت‌زده خواهد کرد و شایسته است با تقویت برنامه‌های عملیاتی و تامین امکانات مورد نیاز فوتبال را از جهات مختلف مورد حمایت قرار دهیم.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان سرعین درآمدزایی تیم‌های فوتبال و باشگاه‌ها را با توجه به نبود اسپانسر ضعیف اعلام کرد و افزود: باید دلایل عدم رغبت و انگیزه بخش خصوصی در حمایت از فوتبال را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم و با یک حرکت جمعی به سراغ صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی برویم تا آنها را در حمایت از فوتبال پای کار بیاوریم.

آستانی به درخشش تیم شهرداری اردبیل در سال‌های نه چندان دور اشاره و تصریح کرد: این تیم در آستانه حضور در لیگ برتر قرار داشت اما به یکباره با سقوط به لیگ‌های پائین به وضعیتی گرفتار شده که حکایتی دردناک است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در سطح استان نشستی با مسئولان ارشد برگزار شود تا همه با دلسوزی تمام به صحنه آمده و اجازه دهند تا تیمی از استان اردبیل در لیگ‌های دسته اول و یا دوم کشور حضور یابند.

اشتراک این خبر :

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است