قرار نیست مسکن مهر که در برخی از شهرک‌ها مراحل پایانی را سپری می‌کند، بلاتکلیف به حال خود رها شده و یا به مرحله تکمیل و بهره‌برداری نرسد بلکه تاکید دولت نیز بر تکمیل این پروژه‌ها و به سرانجام رساندن آنهاست.


ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

مسكن مهرساوالان خبر: فرماندار اردبیل گفت: فرهنگیان شهرستان اردبیل که متقاضی مسکن مهر بودند، صاحب سرپناه و آشیانه‌ای مناسب برای سکونت مطلوب می‌شوند.

کاظم دبیر در جریان بازدید از پروژه مسکن مهر فرهنگیان شهرک کوثر اردبیل اظهار داشت: قرار نیست مسکن مهر که در برخی از شهرک‌ها مراحل پایانی را سپری می‌کند، بلاتکلیف به حال خود رها شده و یا به مرحله تکمیل و بهره‌برداری نرسد بلکه تاکید دولت نیز بر تکمیل این پروژه‌ها و به سرانجام رساندن آنهاست.

وی تصریح کرد: با همکاری و هماهنگی تعاونی‌ها، اتحادیه و تعامل و تبادل نظر با اعضای تعاونی‌های مسکن سعی داریم نسبت به حل مشکلات، ایرادات و نواقص این پروژه اقدامات جدی را انجام داده و ضعف‌ها و کوتاهی‌ها را برطرف کنیم.

دبیر در جریان بازدید در گفت‌و گو با اعضای تعاونی و فرهنگیان متقاضی مسکن مهر در پروژه کوثر خاطر نشان کرد: انتظار فرهنگیان انتظار به حق و بجاست چرا که آنها هزینه‌های خود را پرداخت کردند و باید به سرعت صاحب این واحدهای مسکونی باشند که قطعاً این واحدها با کمترین نقص و قصور تحویل آنها می‌شود.

این مسئول در ادامه سخنان خود اضافه کرد: در اسرع وقت با همکاری راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش نسبت به برگزاری جلسه‌ای با حضور اتحادیه تعاونی مسکن فرهنگیان این پروژه تعیین تکلیف شده و تصمیم‌گیری نهایی در این زمینه انجام می‌شود.

وی با ارزشمند خواندن صاحب خانه شدن فرهنگیان و اعضای این پروژه بیان کرد: باید با شفاف‌سازی، تحویل واحدها و تقسیط به موقع تسهیلات پرداختی حلاوت و شیرینی ساخت و تحویل به موقع واحدها را در کام مردم دوچندان کنیم.

فرماندار اردبیل یادآور شد: فرهنگیان نباید از بابت تکمیل این پروژه نگرانی داشته باشند بلکه ضروری است با آرامش و اطمینان خاطر به تحویل واحدهای خود تا عید امیدوار بوده و به فضل الهی عید نوروز و جشن سال 93 را در منازل خود برپا کنند.

به گزارش فارس, دبیر از پیگیری این موضوع از بعد فنی و کارشناسی با هماهنگی ادارات و دستگاه‌های ذیربط خبر داد و گفت: در احقاق حقوق مردم کوچکترین اغماض و کوتاهی را نمی‌پذیریم.

 

انتهای پیام/