خدابخش برسانساوالان خبر:‌ خدابخش برسان در جلسه کتابخانه های عمومی خلخال افزود: هم اکنون 11 هزار نفر از جمعیت این شهرستان عضو کتابخانه های عمومی هشت گانه شهرستان هستند.

وی گفت: پارسال هفت هزار جلد کتاب به کتابخانه های مدارس و دارالفنون های خلخال اهدا و در سال جاری نیز دو هزار و 500 جلد کتاب به ارزش یکصد میلیون ریال به مدارس خلخال اهدا شده و تا پایان امسال این میزان به بیش از پنج هزار جلد افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایرنا ، فماندار خلخال نیز در این جلسه گفت: اهدای کتاب های درسی به کتابخانه های مدارس در راستای تامین کتب درسی کمک آموزشی مدارس و نیز ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان صورت می گیرد.

هوشنگ محمدی افزود: در شرایط فعلی بسیاری از دانش آموزان نیازمند به کتاب های کمک درسی توانایی خرید این کتاب ها را به دلیل بالا بودن قیمت آنها ندارند و با اهدای این کتب ها به مدارس مشکل تامین این گونه کتاب ها برای دانش آموزان حل می شود.

وی از اهدای 500 جلد کتاب به مدارس شبانه روزی خلخال خبر داد و گفت: انجمن کتابخانه های عمومی برای تامین کامل کتاب های کمک درسی و کمک درسی آموزشی این مدارس تلاش خواهد کرد.

در این جلسه 250 جلد کتاب درسی به ارزش 30 میلیون ریال از سوی نماد کتابخانه های عمومی خلخال به کتابخانه این مدرسه اهدا شد.