آموزشگاه آزاد سینمایی قاب سفید ساوالان خبر:  با حضور جمعی از هنرمندان و مسوولان ، آموزشگاه آزاد سینمایی قاب سفید در اردبیل افتتاح شد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در مراسم افتتاح این آموزشگاه رسالت هنرمندان در ارتقای فرهنگ در جامعه را مهم دانست و گفت: این قشر فرهیخته با خلق آثار هنری در ارتقای فرهنگ جامعه تاثیرگذار هستند.

علی چشمه نور با تاکید بر حمایت از هنرمندان افزود: هنر و هنرمندان از جایگاه والایی در جامعه برخوردارند و دولت حمایت از انها را دربرناه خود دارد.

وی یکی از اهداف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را حمایت از بخش خصوصی در راستای ترویج هنر و پرورش استعدادهای هنری عنوان کرد و خواستار ارتقای سطح علمی در بین هنرمندان شد.

وی با بیان اینکه در رشته های هنری مختلف از قبیل موسیقی نیازمند حرکتی رو به جلو هستیم ، تاسیس آموزشگاه های آزاد تحت نظارت اهالی هنر را در ارتقای علمی هنرمندان بااهمیت دانست.

به گزارش ایرنا, در ادامه این مراسم ، صابر محمدی مدیر موسسه آزاد سینمایی قاب سفید نیز طی سخنانی با قدردانی از تلاش های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان استان در تاسیس این موسسه ، خواستار ادامه حمایت های این اداره کل و هنرمندان استان شد.