پرورش اندام- اندام- زيبايي- ساوالان خبر: مسابقات پرورش اندام ددلیفت باشگاه های استان اربیل برگزار شد.

مسابقات پرورش اندام دلیفت باشگاه های استان اردبیل با شرکت 38 ورزشکار در سه رده سنی از هشت باشگاه استان به میزبانی شهرستان سرعین برگزار شد.

در این مسابقات باشگاه المپیک الف پارس آباد به قهرمانی رسید و باشگاه های المپیک ب پارس آباد و باشگاه دریا اردبیل به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش انفرادی و رده سنی نوجوانان وحید سلیمانی از مشکین شهر، حسن نامدار از اردبیل، سینا وجدان، هوشنگ صابر و پویا فردی هر سه از پارس آباد و محسن صابر از بیله سوار به مقام قهرمانی رسیدند.

در رده سنی جوانان نیز شمس الدین رضایی از بیله سوار، شهرام حمد پور نیاری از اردبیل، طاهر نقی پریخانی از مشکین شهر و فرشید بدلی، مصطفی اسمعیل پور و حسین صارمی به مقام قهرمانی دست یافتند.

شهرام محمد پور نیاری، یحیی قنبری و نادر ولی پور از اردبیل و شهریار ابراهیمی، سینا وجدان، ابراهیم صارمی و حسین صارمی از پارس آباد عنوان های نخست وزن های مختلف رده ستنی بزرگسالان را کسب کردند.

به گزارش ايرنا، بر اساس اعلام هیات بدنسازی و پرورش اندام استان و کمیته فنی مسابقات شهرام محمد پور نیاری و مصطفی اسمعیل پور به همراه مصطفی اکرامی به عنوان نفرات منتخب استان به مسابقات قهرمانی کشور که در تهران برگزار خواهند شد، اعزام می شوند.